Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Nieuws > KNVB Beker: PSV loot Jong PSV
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

KNVB Beker: PSV loot Jong PSV

KNVB Beker
8 jul 2008 - Door: Chris

Vandaag is er geloot voor de eerste en tweede ronde van de KNVB Beker. PSV mag het in de tweede ronde opnemen tegen Jong PSV. De wedstrijden in de tweede ronde worden op 23, 24 en 25 september gespeeld.

Loting eerste ronde KNVB beker

Zaterdag 30 augustus
A. HSC 21 - D.O.T.O.
B. Groene Ster - FC Lisse
C. SMVC Fair Play - Ajax AV
D. Quick Boys 2 - Hollandia 2
E. Sparta Nijkerk - RKVVO
F. Hoogeveen - Be Quick 28
G. De Bataven - ONS Sneek
H. G.V.V.V. - sv Deurne
J. HHC Hardenberg - Schijndel/Bol Acc
K. UNA - Kozakken Boys
L. vv Spakenburg - Gemert
M. Achilles 29 - Achilles Veen
N. vv Baronie - Quick Boys
P. Rijnsburgse Boys - D.E.S.K.
Q. IJsselmeervogels - vv Glanerburg
R. vv SHO - vv Papendrecht
S. De Treffers - sv Excelsior 31
T. sv Argon - vv Capelle
U. Eems Boys - EHC

Zondag 31 augustus
V. ASBV - Haaglandia/sir Winston
W. D.W.V. - FC Lienden
X. vv W.K.E. - Unitas
Y. Xerxes - gsv Be Quick 28
Z. Westlandia - HVV Hollandia

Loting tweede ronde KNVB beker


1. Xerxes - gsv Be Quick 28 - NEC
2. Feyenoord - TOP Oss
3. Jong PSV - PSV
4. FC Emmen - FC Twente
5. MVV - sc Heerenveen
6. Ajax - FC Utrecht
7. GVVV / Deurne - NAC Breda
8. FC Den Bosch - HFC Haarlem
9. Spakenburg / Gemert - Telstar
10. Quick Boys 2 / HVV Hollandia 2 - FC Eindhoven
11. UNA / Kozakken Boys - WKE / Unitas
12. SHO / Papendrecht - ASVB / Haaglandia
13. Westlandia / HVV Hollandia - FC Groningen
14. Helmond Sport - FC Omniworld
15. Sparta Nijkerk / RKVVO - DWV / FC Lienden
16. HHC Hardenberg / Schijndel - Go Ahead Eagles
17. AZ - Heracles Almelo
18. Groene Ster / FC Lisse - Achilles 29 / Achilles Veen
19. FC Dordrecht - BV Veendam
20. Rijnsburgse Boys / D.E.S.K. - RBC Roosendaal
21. Baronie / Quick Boys - Willem II
22. De Betaven / ONS Sneek - Excelsior
23. Eems Boys / EHC - Fortuna Sittard
24. Cambuur Leeuwarden - FC Zwolle
25. SMVC Fair Play / Ajax AV - Vitesse
26. De Treffers / Excelsior 31 - De Graafschap
27. IJsselmeervogels / vv Glanerburg - AGOVV
28. Jong FC Twente - ADO Den Haag
29. VVV-Venlo - FC Volendam
30. HSC 21 / D.O.T.O. - Sparta Rotterdam
31. Hoogeveen / Be Quick 28 - RKC Waalwijk
32. Argon / Capelle - Roda JC

Laatst bijgewerkt : 8 jul 2008 - 15:19