Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2017/2018 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

Heracles Almelo - PSV

Een overwinning op de valreep. Mauro en Bergwijn spelen gelijk, maar de rest wint. Locadia blijft bovenaan. De rest komt er aan, maar of ze hem nog kunnen inhalen? Van Ginkel speelde niet en alleen Zoet en Isimat hebben alle minuten gespeeld.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 1
Zoet1.0003.00090 min  2- 1
Arias1.0003.00090 min  2- 1
Isimat-Mirin1.0003.00090 min  2- 1
Brenet1.0003.00090 min  2- 1
Schwaab1.0003.00090 min  2- 1
Hendrix1.0003.00090 min  2- 1
Mauro0.8110.81173 min  1- 1
Pereiro0.1890.56717 min  1- 0
Ramselaar1.0003.00090 min  2- 1
Jong1.0003.00090 min  2- 1
Bergwijn0.9110.91182 min  1- 1
Gudmundsson0.0890.267 8 min  1- 0
Lozano1.0003.00090 min  2- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Locadia13.90012.7780.1221.00038.4562.767
Schwaab16.00014.0001.0001.00043.0002.688
Brenet16.33314.0001.3331.00043.3332.653
Isimat-Mirin19.00016.0001.0002.00049.0002.579
Zoet19.00016.0001.0002.00049.0002.579
PSV19.00016.0001.0002.00049.0002.579
Ginkel18.00015.0001.0002.00046.0002.556
Pereiro12.2119.7331.6670.81130.8672.528
Lozano16.46713.4780.9892.00041.4222.516
Jong11.5788.8001.9000.87828.3002.444
Arias16.93313.0001.9332.00040.9332.417
Hendrix17.94413.6112.3332.00043.1672.406
Bergwijn10.8567.6782.3000.87825.3332.334
Luckassen5.9333.8890.2221.82211.8892.004
Ramselaar6.8563.5562.6440.65613.3111.942

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Maher0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Rosario1.1330.9220.1220.0892.8892.549
Gudmundsson0.2110.1330.0780.0000.4782.263
Paal3.6672.6670.0001.0008.0002.182
Mauro1.6440.7220.9220.0003.0891.878
Rigo0.0560.0000.0560.0000.0561.000
Wijs0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Lammers1.2000.0001.2000.0001.2001.000