Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2017/2018 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - FC Groningen

Ook de laatste wedstrijd levered een gelijkspel op. Luc de Jong steeg weer een paar plaatsen hierdoor. Als eerste eindigde Locadia. Van Ginkel en Zoet warden twee en drie. De laatste plaats was voor Luckassen.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  0- 0
Zoet1.0001.00090 min  0- 0
Brenet1.0001.00090 min  0- 0
Luckassen1.0001.00090 min  0- 0
Paal1.0001.00090 min  0- 0
Schwaab1.0001.00090 min  0- 0
Ramselaar0.2220.22220 min  0- 0
Mauro0.7780.77870 min  0- 0
Hendrix0.4330.43339 min  0- 0
Rosario0.5670.56751 min  0- 0
Ginkel1.0001.00090 min  0- 0
Bergwijn1.0001.00090 min  0- 0
Pereiro1.0001.00090 min  0- 0
Lozano0.9440.94485 min  0- 0
Lammers0.0560.056 5 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Locadia13.90012.7780.1221.00038.4562.767
Ginkel27.55622.7112.0002.84470.1332.545
Zoet31.97825.9783.0003.00080.9332.531
Isimat-Mirin31.94425.9443.0003.00080.8332.530
Jong23.08918.3112.9001.87857.8332.505
Schwaab31.00024.0005.0002.00077.0002.484
Brenet31.33324.0005.3332.00077.3332.468
Arias29.56722.9563.9332.67872.8002.462
PSV34.00026.0005.0003.00083.0002.441
Hendrix31.23323.4675.7672.00076.1672.439
Lozano27.03320.4004.6332.00065.8332.435
Pereiro19.13313.7113.7441.67844.8782.346
Bergwijn24.01116.8335.3001.87855.8002.324
Ramselaar19.07811.3565.2562.46739.3222.061
Luckassen9.8444.1112.6223.11114.9561.519

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Maher0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Obispo0.2670.2110.0560.0000.6892.583
Mauro6.5003.5781.8781.04412.6111.940
Paal4.6672.6671.0001.0009.0001.929
Gudmundsson2.0111.0670.0780.8673.2781.630
Malen1.3440.1890.9000.2561.4671.091
Gapko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Wijs0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Rigo0.1000.0000.1000.0000.1001.000
Room2.0220.0002.0220.0002.0221.000
Rosario4.0780.9221.1442.0113.9110.959
Lammers2.3330.1331.2560.9441.6560.710