Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2016/2017 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - Excelsior

Een mooie overwinning. Bijzonder was dat de topvier van voor de winterstop niet speelde (op Hendrix na, maar dat was een klein beetje). Ondanks dat handhaafde de topdrie zich. Propper staat nu vierde. Van Ginkel kwam binnen op plek 1 in de tweede divisie

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 0
Zoet1.0003.00090 min  2- 0
Arias1.0003.00090 min  2- 0
Schwaab1.0003.00090 min  2- 0
Moreno1.0003.00090 min  2- 0
Willems1.0003.00090 min  2- 0
Propper1.0003.00090 min  2- 0
Guardado0.9332.80084 min  2- 0
Hendrix0.0670.067 6 min  0- 0
Ginkel0.9672.90087 min  2- 0
Jozefzoon0.0330.033 3 min  0- 0
Pereiro1.0003.00090 min  2- 0
Jong0.9332.80084 min  2- 0
Jong0.0670.067 6 min  0- 0
Ramselaar1.0003.00090 min  2- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Brenet9.4115.7333.6780.00020.8782.218
Hendrix6.3114.2441.0671.00013.8002.187
Isimat-Mirin13.2338.2334.0001.00028.7002.169
Propper16.76710.0005.1331.63335.1332.095
Ramselaar11.6566.4784.9560.22224.3892.092
Zinchenko4.6442.4562.1890.0009.5562.057
PSV18.00010.0007.0001.00037.0002.056
Jong17.9339.9337.0001.00036.8002.052
Moreno17.4339.6676.0001.76735.0002.008
Zoet15.0008.0006.0001.00030.0002.000
Arias12.8786.9334.9441.00025.7441.999
Willems11.5896.5673.3891.63323.0891.992
Guardado10.5224.8565.0330.63319.6001.863
Schwaab9.3223.6895.6330.00016.7001.791
Pereiro14.3785.8567.5221.00025.0891.745
Narsingh8.9003.2115.6890.00015.3221.722
Bergwijn5.8671.6223.5110.7338.3781.428

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ginkel0.9670.9670.0000.0002.9003.000
Locadia3.0442.6670.3780.0008.3782.752
Pasveer3.0002.0001.0000.0007.0002.333
Jozefzoon0.5330.3440.1890.0001.2222.292
Jong4.3221.4002.9220.0007.1221.648
Lammers0.1000.0000.1000.0000.1001.000
Lundquist0.1890.0000.1890.0000.1891.000