Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2016/2017 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - Ajax

Een overwinning, behalve voor de drie invallers. Brenet gaat Luc de Jong voorbij. Locadia heft nog net niet genoeg gespeeld. Als hij volgende week genoeg speelt en wint komt hij binnen op plek 1.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  1- 0
Zoet1.0003.00090 min  1- 0
Arias1.0003.00090 min  1- 0
Isimat-Mirin1.0003.00090 min  1- 0
Moreno1.0003.00090 min  1- 0
Brenet1.0003.00090 min  1- 0
Propper1.0003.00090 min  1- 0
Guardado1.0003.00090 min  1- 0
Ginkel1.0003.00090 min  1- 0
Bergwijn0.7562.26768 min  1- 0
Jong0.2440.24422 min  0- 0
Locadia0.9892.96789 min  1- 0
Lammers0.0110.011 1 min  0- 0
Ramselaar0.5001.50045 min  1- 0
Pereiro0.5000.50045 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ginkel12.2789.8892.0000.38931.6672.579
Propper30.58921.8226.1332.63371.6002.341
Brenet14.1339.2114.9220.00032.5562.303
Jong29.63320.3897.0002.24468.1672.300
Isimat-Mirin25.23317.2336.0002.00057.7002.287
PSV32.00021.0009.0002.00072.0002.250
Zoet29.00019.0008.0002.00065.0002.241
Arias25.87816.9336.9442.00057.7442.231
Guardado23.13314.5447.0331.55650.6672.190
Hendrix8.6785.7111.7891.17818.9222.181
Moreno29.43318.6678.0002.76764.0002.174
Willems21.63313.7785.2222.63346.5562.152
Jong10.7006.2444.1670.28922.9002.140
Schwaab13.7227.8115.8670.04429.3002.135
Ramselaar19.85611.9006.6891.26742.3892.135
23.07810.84410.2332.00042.7671.853Pereiro
Bergwijn9.2893.8334.5330.92216.0331.726
Narsingh8.9003.2115.6890.00015.3221.722

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Locadia7.8566.1001.7560.00020.0562.553
Jozefzoon0.6330.4440.1890.0001.5222.404
Pasveer3.0002.0001.0000.0007.0002.333
Zinchenko5.0442.7442.3000.00010.5332.088
Lammers0.1110.0000.1110.0000.1111.000
Lundquist0.1890.0000.1890.0000.1891.000