Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2018/2019 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

De Graafschap - PSV

Gelukkig weer niets op te merken. Iedereen wint. Het blijft opvallend dat er maar 11 spelers in de stand staan. Malen speelde wel weer maar net niet genoeg.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  4- 1
Zoet1.0003.00090 min  4- 1
Angelino1.0003.00090 min  4- 1
Viergever1.0003.00090 min  4- 1
Schwaab1.0003.00090 min  4- 1
Dumfries1.0003.00090 min  4- 1
Hendrix1.0003.00090 min  4- 1
Pereiro0.6672.00060 min  2- 1
Malen0.3331.00030 min  2- 0
Rosario1.0003.00090 min  4- 1
Lozano1.0003.00090 min  4- 1
Bergwijn1.0003.00090 min  4- 1
Jong1.0003.00090 min  4- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Jong12.00012.0000.0000.00036.0003.000
Zoet12.00012.0000.0000.00036.0003.000
PSV12.00012.0000.0000.00036.0003.000
Angelino11.87811.8780.0000.00035.6333.000
Viergever11.62211.6220.0000.00034.8673.000
Schwaab11.00011.0000.0000.00033.0003.000
Bergwijn10.55610.5560.0000.00031.6673.000
Hendrix11.23310.5000.7330.00032.2332.869
Rosario10.2229.5000.7220.00029.2222.859
Dumfries11.31110.4890.8220.00032.2892.855
Lozano11.2789.5671.7110.00030.4112.697
Pereiro10.0007.4892.5110.00024.9782.498

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Behich0.6330.6330.0000.0001.9003.000
Teze0.1780.1780.0000.0000.5333.000
Mauro0.5000.4890.0110.0001.4782.956
Gutierrez1.4671.2330.2330.0003.9332.682
Malen2.9002.3330.5670.0007.5672.609
Sainsbury1.3781.0000.3780.0003.3782.452
Rigo1.4330.5440.8890.0002.5221.760
Ramselaar0.2780.0780.2000.0000.4331.560
Verreth0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Romero0.1110.0000.1110.0000.1111.000