Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2018/2019 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

FC Emmen - PSV

Een gelijk spel. De twee spelers die gewisseld werden winnen wel. Niet bepaald een gouden wissel. Dus geode zaken voor Gutierrez en Lozano in de stand. Guti staat nu ruim bovenaan.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  2- 2
Zoet1.0001.00090 min  2- 2
Dumfries1.0001.00090 min  2- 2
Schwaab1.0001.00090 min  2- 2
Viergever1.0001.00090 min  2- 2
Angelino1.0001.00090 min  2- 2
Rosario1.0001.00090 min  2- 2
Gutierrez0.7672.30069 min  1- 0
Malen0.2330.00021 min  1- 2
Hendrix1.0001.00090 min  2- 2
Bergwijn1.0001.00090 min  2- 2
Jong1.0001.00090 min  2- 2
Lozano0.9562.86786 min  2- 1
Pereiro0.0440.000 4 min  0- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gutierrez5.6115.2000.4110.00016.0112.853
Jong18.00016.0001.0001.00049.0002.722
Zoet18.00016.0001.0001.00049.0002.722
PSV18.00016.0001.0001.00049.0002.722
Angelino17.87815.8781.0001.00048.6332.720
Viergever17.62215.6221.0001.00047.8672.716
Bergwijn16.35614.3561.0001.00044.0672.694
Schwaab15.00013.0001.0001.00040.0002.667
Hendrix16.80014.3221.7330.74444.7002.661
Lozano16.84414.1331.7111.00044.1112.619
Dumfries17.12214.3001.8221.00044.7222.612
Rosario15.02212.3001.7221.00038.6222.571
Pereiro11.9228.5562.5110.85628.1782.363

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Isimat-Mirin1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Sadilek0.8330.8330.0000.0002.5003.000
Teze0.1780.1780.0000.0000.5333.000
Mauro0.5000.4890.0110.0001.4782.956
Sainsbury2.3782.0000.3780.0006.3782.682
Behich0.8220.6330.1890.0002.0892.541
Malen4.2223.2440.7440.23310.4782.482
Rigo1.4670.5780.8890.0002.6221.788
Ramselaar0.2780.0780.2000.0000.4331.560
Gapko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Verreth0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Romero0.1110.0000.1110.0000.1111.000