Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2018/2019 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - Ajax

De zesde overwinning en wat voor een. De drie invallers spelen gelijk. ER verandert weinig. Opvallend is dat in de stand precies de 11 basisspelers staan en dat niemand zoveel heft ingevallen dat hij er bij staat.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  3- 0
Zoet1.0003.00090 min  3- 0
Dumfries1.0003.00090 min  3- 0
Schwaab1.0003.00090 min  3- 0
Viergever1.0003.00090 min  3- 0
Angelino1.0003.00090 min  3- 0
Rosario1.0003.00090 min  3- 0
Hendrix1.0003.00090 min  3- 0
Pereiro0.7672.30069 min  3- 0
Gutierrez0.2330.23321 min  0- 0
Bergwijn0.8672.60078 min  3- 0
Malen0.1330.13312 min  0- 0
Jong1.0003.00090 min  3- 0
Lozano0.9562.86786 min  3- 0
Ramselaar0.0440.044 4 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Jong6.0006.0000.0000.00018.0003.000
Hendrix6.0006.0000.0000.00018.0003.000
Angelino6.0006.0000.0000.00018.0003.000
Schwaab6.0006.0000.0000.00018.0003.000
Zoet6.0006.0000.0000.00018.0003.000
PSV6.0006.0000.0000.00018.0003.000
Bergwijn5.8115.8110.0000.00017.4333.000
Viergever5.6225.6220.0000.00016.8673.000
Lozano5.3674.6440.7220.00014.6562.731
Dumfries5.6894.8670.8220.00015.4222.711
Rosario4.2223.5000.7220.00011.2222.658
Pereiro5.0003.3671.6330.00011.7332.347

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mauro0.3670.3670.0000.0001.1003.000
Teze0.1780.1780.0000.0000.5333.000
Behich0.1330.1330.0000.0000.4003.000
Malen1.0330.5560.4780.0002.1442.075
Gutierrez0.4670.2330.2330.0000.9332.000
Rigo1.4330.5440.8890.0002.5221.760
Romero0.1110.0000.1110.0000.1111.000
Ramselaar0.1890.0000.1890.0000.1891.000
Sainsbury0.3780.0000.3780.0000.3781.000

 

Statistieken van al gespeelde wedstrijden seizoen 2018/2019