Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2016/2017 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - Vitesse

Brenet speelde weer een wedstrijd en kan daarmee juist op tijd voorblijven op Isimat en Propper. Maar Van Ginkel speelde ook weer en heeft weer genoeg wedstrijden gespeeld. Hij komt weer binnen op plek 1

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  1- 0
Zoet1.0003.00090 min  1- 0
Arias1.0003.00090 min  1- 0
Isimat-Mirin1.0003.00090 min  1- 0
Moreno1.0003.00090 min  1- 0
Brenet1.0003.00090 min  1- 0
Propper1.0003.00090 min  1- 0
Guardado0.7332.20066 min  1- 0
Hendrix0.2670.26724 min  0- 0
Jong1.0003.00090 min  1- 0
Ginkel1.0003.00090 min  1- 0
Pereiro0.6782.03361 min  1- 0
Locadia0.3220.32229 min  0- 0
Jong1.0003.00090 min  1- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ginkel7.2786.8890.0000.38920.6672.840
Brenet11.8227.9003.9220.00027.6222.336
Isimat-Mirin20.23314.2334.0002.00046.7002.308
Propper25.76718.0005.1332.63359.1332.295
PSV27.00018.0007.0002.00061.0002.259
Jong26.93317.9337.0002.00060.8002.257
Zoet24.00016.0006.0002.00054.0002.250
Arias20.87813.9334.9442.00046.7442.239
Guardado19.13312.5445.0331.55642.6672.230
Moreno25.43316.6676.0002.76756.0002.202
Willems19.17812.3224.2222.63341.1892.148
Jong7.6334.4222.9220.28916.1892.121
Hendrix7.3444.5561.7891.00015.4562.104
Schwaab12.4446.8115.6330.00026.0672.095
Ramselaar18.33310.5566.6561.12238.3222.090
Pereiro20.8229.0899.7332.00037.0001.777
Narsingh8.9003.2115.6890.00015.3221.722
Bergwijn8.1783.0784.3670.73313.6001.663

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Locadia3.7222.9440.7780.0009.6112.582
Jozefzoon0.6330.4440.1890.0001.5222.404
Pasveer3.0002.0001.0000.0007.0002.333
Zinchenko5.0442.7442.3000.00010.5332.088
Lammers0.1000.0000.1000.0000.1001.000
Lundquist0.1890.0000.1890.0000.1891.000