Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - Ajax

Een gelijk spel, maar Hendrix en Sadilek verloren. Gakpo en Boscagli wonnen. Gakpo staat nu eerste, als enige met het maximale gemiddelde. Hendrix en Sadilek zijn gezakt naar de laatste plaatsen.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  1- 1
Zoet1.0001.00090 min  1- 1
Dumfries1.0001.00090 min  1- 1
Viergever1.0001.00090 min  1- 1
Baumgartl1.0001.00090 min  1- 1
Sadilek0.8330.00075 min  0- 1
Boscagli0.1670.50015 min  1- 0
Rosario1.0001.00090 min  1- 1
Ihattaren1.0001.00090 min  1- 1
Hendrix0.8330.00075 min  0- 1
Gakpo0.1670.50015 min  1- 0
Bruma1.0001.00090 min  1- 1
Malen1.0001.00090 min  1- 1
Bergwijn1.0001.00090 min  1- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gakpo3.1223.1220.0000.0009.3673.000
Boscagli2.4562.1670.2890.0006.7892.765
Baumgartl5.0004.0001.0000.00013.0002.600
Ihattaren3.8222.8221.0000.0009.4672.477
Dumfries6.0004.0002.0000.00014.0002.333
Viergever6.0004.0002.0000.00014.0002.333
Zoet6.0004.0002.0000.00014.0002.333
PSV6.0004.0002.0000.00014.0002.333
Malen5.9893.9892.0000.00013.9672.332
Bergwijn5.6783.6782.0000.00013.0332.295
Gutierrez3.5442.0000.9330.6116.9331.956
Rosario5.6893.0002.0000.68911.0001.934
Bruma3.6892.0221.0000.6677.0671.916
Hendrix2.5001.3890.2780.8334.4441.778
Sadilek3.6111.7781.0000.8336.3331.754

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mitroglou0.5330.5330.0000.0001.6003.000
Doan0.1330.1330.0000.0000.4003.000
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.6780.0000.0000.6780.0000.000

 

Statistieken van al gespeelde wedstrijden seizoen 2019/2020