Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PEC Zwolle - PSV

Ook de laatste wedstrijd werd gewonnen. Maar Max, Madueke, Veerman, Bruma en Seelt speelden gelijk. In de tweede divisie komt Vos binnen met de maximale score.
De winnaar van 2021-2022 is Vinicius, die Gakpo opvolgt. Gakpo eindigt dit jaar als zesde. Gutierrez is tweede geworden en Sangare derde.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 1
Mvogo1.0003.00090 min  2- 1
Mauro0.1000.30090 min  2- 1
Gutierrez1.0003.00090 min  2- 1
Teze1.0003.00090 min  2- 1
Max0.5000.50045 min  1- 1
Vos0.5001.50045 min  1- 0
Madueke0.6440.64458 min  1- 1
Bakayoko0.3561.06732 min  1- 0
Veerman0.6440.64458 min  1- 1
Ledezma0.3561.06732 min  1- 0
Gotze1.0003.00090 min  2- 1
Sangare0.8222.46774 min  2- 1
Seelt0.1780.17816 min  0- 0
Bruma0.6560.65659 min  1- 1
Romero0.3441.03331 min  1- 0
Gakpo1.0003.00090 min  2- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius12.30010.6000.5781.12232.3782.632
Gutierrez19.32215.1332.6111.57848.0112.485
Sangare26.83320.8333.0003.00065.5002.441
Ramalho18.82214.8221.0003.00045.4672.416
Drommel26.00020.0002.0004.00062.0002.385
PSV34.00026.0003.0005.00081.0002.382
Gakpo21.14416.2331.2443.66749.9442.362
Mauro23.47817.5782.0003.90054.7332.331
Max19.96714.2002.8442.92245.4442.276
Doan16.76711.6223.1891.95638.0562.270
Mwene15.67811.5001.0113.16735.5112.265
Zahavi16.82212.6000.0894.13337.8892.252
Boscagli26.15618.8222.3335.00058.8002.248
Teze22.68915.8893.1783.62250.8442.241
Madueke9.1336.0112.0891.03320.1222.203
Vertessen8.8786.1890.6782.01119.2442.168
Gotze24.60016.0114.2114.37852.2442.124
Obispo11.7567.9220.8333.00024.6002.093
Bruma14.1448.6113.2672.26729.1002.057
Veerman11.4786.4114.1110.95623.3442.034
Ginkel11.0225.9002.6672.45620.3671.848

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vos0.5000.5000.0000.0001.5003.000
Bakayoko0.3780.3560.0220.0001.0892.882
Ledezma0.4220.3560.0670.0001.1332.684
Mvogo8.0006.0001.0001.00019.0002.375
Romero1.8441.2670.3440.2334.1442.247
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Oppegard0.1560.0000.1560.0000.1561.000
Seelt0.1780.0000.1780.0000.1781.000