Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
FacebookYouTubeXInstagram
Home > Seizoen 2026/2027 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - sc Heerenveen

Een overwinning en voor het eerst de nul gehouden dit jaar. Het was geen geweldige wedstrijd maar de buit is binnen. En op drie staat nu Bajraktarevic die genoeg gespeeld heeft om in de stand opgenomen te worden.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 0
Kovar1.0003.00090 min  2- 0
Dest1.0003.00090 min  2- 0
Flamingo1.0003.00090 min  2- 0
Obispo0.7000.00063 min  1- 0
Gasiorowski0.3000.90027 min  1- 0
Mauro0.8892.66780 min  2- 0
Cornecion0.1110.11110 min  0- 0
Sano1.0003.00090 min  2- 0
Mijnans1.0003.00090 min  2- 0
Fernandez0.7002.10063 min  1- 0
Kostic0.3000.90027 min  1- 0
Bajraktarevic190.7002.10063 min  1- 0
Perisic0.3000.90027 min  1- 0
Til1.0003.00090 min  2- 0
Bommel0.8892.66780 min  2- 0
Sano0.1110.11110 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Pepi4.7114.6000.1110.00013.9112.953
Bommel5.8005.3000.0000.50015.9002.741
Bajraktarevic192.1671.9780.0000.1895.9332.738
Dest6.9335.9330.0001.00017.8002.567
Flamingo5.3674.2441.0000.12213.7332.559
Fernandez3.8002.8001.0000.0009.4002.474
Til7.3785.6440.7331.00017.6672.395
Bouhambi1.9001.3110.5890.0004.5222.380
Kovar8.0006.0001.0001.00019.0002.375
PSV8.0006.0001.0001.00019.0002.375
Mauro7.4445.4441.0001.00017.3332.328
Obispo7.4335.4331.0001.00017.3002.327
Sano5.4334.0000.4331.00012.4332.288
Perisic5.5783.5781.0001.00011.7332.104
Wanner4.4562.3112.1440.0009.0782.037
Mijnans4.2332.4670.8780.8898.2781.955
Geertruida2.8441.7560.0891.0005.3561.883

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Veerman1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Gasiorowski0.4780.4780.0000.0001.4333.000
Kostic0.7440.5440.2000.0001.8332.463
Santos0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Cornecion0.1110.0000.1110.0000.1111.000
Plea0.2670.0000.2670.0000.2671.000
Man0.6890.0000.6890.0000.6891.000
Sildillia0.2000.0000.0670.1330.0670.333