Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

sc Heerenveen - PSV

Helaas geen overwinning. Vinicius en Doan boekten wel een overwinning. Van Ginkel en Vertessen verloren. Doan stijgt wat plaatsen en Van Ginkel zakt. Gutierrez heeft nog net niet genoeg gespeeld om in de stand opgenomen te worden.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  1- 1
Drommel1.0001.00090 min  1- 1
Mwene1.0001.00090 min  1- 1
Ramalho1.0001.00090 min  1- 1
Boscagli1.0001.00090 min  1- 1
Mauro0.8220.82274 min  1- 1
Obispo0.1780.17816 min  0- 0
Gutierrez1.0001.00090 min  1- 1
Gotze1.0001.00090 min  1- 1
Sangare1.0001.00090 min  1- 1
Doan0.7442.23367 min  1- 0
Ginkel0.2560.00023 min  0- 1
Vinicius0.7442.23367 min  1- 0
Vertessen0.2560.00023 min  0- 1
Bruma1.0001.00090 min  1- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mauro4.2113.0001.0000.21110.0002.375
Vinicius5.7114.4330.1561.12213.4562.356
Obispo6.6114.9330.6781.00015.4782.341
Mwene10.8788.0001.0001.87825.0002.298
Sangare10.2337.2331.0002.00022.7002.218
PSV14.00010.0001.0003.00031.0002.214
Gakpo7.0225.0670.2891.66715.4892.206
Teze5.8784.0330.7221.12212.8222.181
Vertessen4.7333.3670.1891.17810.2892.174
Drommel13.0009.0001.0003.00028.0002.154
Ramalho13.0009.0001.0003.00028.0002.154
Boscagli12.0568.0561.0003.00025.1672.088
Max8.8895.9670.0002.92217.9002.014
Gotze9.1565.7331.0442.37818.2441.993
Doan5.6112.9672.1440.50011.0441.968
Zahavi8.5005.4890.0003.01116.4671.937
Bruma6.7333.9331.1781.62212.9781.927
Ginkel7.4674.3001.4561.71114.3561.923
Madueke4.0672.3110.7561.0007.6891.891

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mvogo1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Gutierrez3.4672.2891.0560.1227.9222.285
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Romero0.2440.0000.2440.0000.2441.000