Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

FC Utrecht - PSV

Een nederlaag voor iedereen. Zelfs voor de late invaller Gutierrez, maar hij stijgt wat op de ranglijst omdat anderen lager speelden. Gakpo blijft wel op kop maar is de maximale score kwijt. Boscagli staat nu tweede. Dumfries en Viergever die alle minuten speelden staan nu derde. En dat is best opvallend. Sadilek neemt de laatste plaats over van Bruma.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0000.00090 min  0- 3
Zoet1.0000.00090 min  0- 3
Dumfries1.0000.00090 min  0- 3
Baumgartl1.0000.00090 min  0- 3
Viergever1.0000.00090 min  0- 3
Sadilek1.0000.00090 min  0- 3
Rosario0.9440.00085 min  0- 2
Gutierrez0.0560.000 5 min  0- 1
Ihattaren0.8560.00077 min  0- 1
Mitroglou0.1440.00013 min  0- 2
Hendrix1.0000.00090 min  0- 3
Doan0.7890.00071 min  0- 1
Gakpo0.2110.00019 min  0- 2
Malen1.0000.00090 min  0- 3
Bergwijn1.0000.00090 min  0- 3

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gakpo4.7784.5670.0000.21113.7002.867
Boscagli3.4223.1330.2890.0009.6892.831
Dumfries10.0007.0002.0001.00023.0002.300
Viergever10.0007.0002.0001.00023.0002.300
PSV10.0007.0002.0001.00023.0002.300
Baumgartl7.0005.0001.0001.00016.0002.286
Malen9.6336.6332.0001.00021.9002.273
Doan3.2442.4560.0000.7897.3672.271
Bergwijn9.4896.4892.0001.00021.4672.262
Zoet9.0006.0002.0001.00020.0002.222
Gutierrez4.6673.0670.9330.66710.1332.171
Ihattaren5.9003.6891.3560.85612.4222.105
Rosario9.6336.0002.0001.63320.0002.076
Bruma4.9892.7111.6110.6679.7441.953
Hendrix5.5003.3890.2781.83310.4441.899
Sadilek6.6443.8111.0001.83312.4331.871

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Schwaab2.0002.0000.0000.0006.0003.000
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Thomas0.0670.0670.0000.0000.2003.000
Mitroglou0.8000.6560.0000.1441.9672.458
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.6780.0000.0000.6780.0000.000