Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

VVV-Venlo - PSV

Helaas een gelijkspel. Bruma verliest en de invaller Madueke wint wel in de 18 minuten die hij speelt. Malen loopt wat uit en Viergeven staat nu tweede.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  1- 1
Unnerstall1.0001.00090 min  1- 1
Dumfries1.0001.00090 min  1- 1
Baumgartl1.0001.00090 min  1- 1
Schwaab1.0001.00090 min  1- 1
Boscagli1.0001.00090 min  1- 1
Rosario1.0001.00090 min  1- 1
Thomas1.0001.00090 min  1- 1
Ihattaren1.0001.00090 min  1- 1
Bergwijn1.0001.00090 min  1- 1
Gakpo0.6780.67861 min  0- 0
Hendrix0.3220.32229 min  1- 1
Bruma0.8000.00072 min  0- 1
Madueke0.2000.60018 min  1- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Malen13.2008.6333.0001.56728.9002.189
Viergever16.00010.0003.0003.00033.0002.063
Bergwijn14.8008.8004.0002.00030.4002.054
Baumgartl12.1447.1443.0002.00024.4332.012
Gakpo10.6895.9562.6782.05620.5441.922
Hendrix6.5113.8890.7891.83312.4561.913
Zoet11.0006.0003.0002.00021.0001.909
Boscagli6.0783.1331.9441.00011.3441.867
PSV19.00010.0005.0004.00035.0001.842
Dumfries17.8898.8895.0004.00031.6671.770
Ihattaren13.8116.6004.3562.85624.1561.749
Doan10.0785.1891.7333.15617.3001.717
Rosario18.0338.5004.9004.63330.4001.686
Sadilek12.2005.7562.6113.83319.8781.629
Unnerstall7.0003.0002.0002.00011.0001.571
Thomas4.8781.8782.0001.0007.6331.565
Schwaab9.9114.0003.0562.85615.0561.519
Gutierrez8.4003.5671.4333.40012.1331.444
Bruma8.5223.2112.6112.70012.2441.437

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Afellay0.3780.3780.0000.0001.1333.000
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Madueke0.2000.2000.0000.0000.6003.000
Teze1.5001.0000.0000.5003.0002.000
Mitroglou2.0560.9220.4890.6443.2561.584
Pereiro1.1670.4000.0890.6781.2891.105
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000