Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

FC Twente - PSV

Helaas een gelijkspel voor iedereen. Hierdoor loopt Gotze uit. Hij blijft de maximale score houden. Thomas stijgt naar plek 3.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  1- 1
Dumfries1.0001.00090 min  1- 1
Teze1.0001.00090 min  1- 1
Boscagli1.0001.00090 min  1- 1
Max1.0001.00090 min  1- 1
Gakpo1.0001.00090 min  1- 1
Sangare1.0001.00090 min  1- 1
Rosario1.0001.00090 min  1- 1
Madueke0.7220.72265 min  1- 1
Mauro0.2780.27825 min  0- 0
Malen1.0001.00090 min  1- 1
Zahavi1.0001.00090 min  1- 1
Zahavi0.7560.75668 min  1- 1
Ihattaren0.2440.24422 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gotze2.5112.5110.0000.0007.5333.000
Malen7.2895.9671.3220.00019.2222.637
Thomas4.6673.9890.0000.67811.9672.564
Dumfries7.0005.0002.0000.00017.0002.429
Rosario6.8004.8002.0000.00016.4002.412
Mvogo8.0006.0001.0001.00019.0002.375
Boscagli8.1446.0001.1441.00019.1442.351
PSV9.0006.0002.0001.00020.0002.222
Gakpo6.5333.7002.8330.00013.9332.133
Teze8.0005.0002.0001.00017.0002.125
Max7.4894.4892.0001.00015.4672.065
Sangare4.9222.9221.0001.0009.7671.984
Madueke4.7002.7330.9890.9789.1891.955
Zahavi4.6782.6781.0001.0009.0331.931
Mauro5.3003.1890.6111.50010.1781.920
Ihattaren3.4111.4000.5111.5004.7111.381

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Ledezma0.1890.1890.0000.0000.5673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Fein1.2561.0000.2560.0003.2562.593
Viergever2.0111.0001.0110.0004.0111.994
Hendrix1.7780.7670.0111.0002.3111.300
Piroe0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022