Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

FC Emmen - PSV

De meeste spelers winnen, maar Thomas, Max en Fein spelen gelijk. Thomas maakt een duidelijking op de ranglijst. Baumgartl speelde 5 minuten te weinig om te promoveren en meteen de leiding te nemen met de maximale score. Hendrix degradeerde door te weinig speelminuten.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 0
Mvogo1.0003.00090 min  2- 0
Dumfries1.0003.00090 min  2- 0
Teze1.0003.00090 min  2- 0
Boscagli1.0003.00090 min  2- 0
Max0.8000.80072 min  0- 0
Baumgartl0.2000.60018 min  2- 0
Fein0.8440.84476 min  0- 0
Mauro0.1560.46714 min  2- 0
Rosario1.0003.00090 min  2- 0
Sangare1.0003.00090 min  2- 0
Thomas0.8440.84476 min  0- 0
Gutierrez0.1560.46714 min  2- 0
Zahavi0.9892.96789 min  2- 0
Piroe0.0110.011 1 min  0- 0
Malen0.9892.96789 min  2- 0
Antonisse0.0110.011 1 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gotze6.6445.0891.5560.00016.8222.532
Malen14.10010.1333.0110.95633.4112.370
Gakpo11.5227.4784.0440.00026.4782.298
Mvogo17.00012.0003.0002.00039.0002.294
Boscagli17.14412.0003.1442.00039.1442.283
PSV19.00013.0004.0002.00043.0002.263
Piroe1.0220.6560.3220.0442.2892.239
Dumfries15.43310.0004.4331.00034.4332.231
Teze17.86711.8674.0002.00039.6002.216
Rosario15.5679.8004.7671.00034.1672.195
Madueke7.7565.1891.3331.23316.9002.179
Mauro8.5225.7441.2781.50018.5112.172
Thomas7.1894.8001.2111.17815.6112.172
Sangare13.4338.4333.0002.00028.3002.107
Max14.7788.9783.8002.00030.7332.080
Ihattaren9.8335.9671.4112.45619.3111.964
Zahavi9.1894.4782.7112.00016.1441.757

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl4.2004.2000.0000.00012.6003.000
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Gutierrez0.5560.4560.1000.0001.4672.640
Viergever3.1442.0001.1440.0007.1442.272
Fein3.6782.1331.2890.2567.6892.091
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Antonisse0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Ginkel0.2330.0000.1890.0440.1890.810
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022
Versteggen0.2670.0000.0000.2670.0000.000