Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - VVV-Venlo

Een gewonnen wedstrijd voor bijna alle spelers. Alleen Bruma speelt gelijk en neemt nu de laatste plaats over van Sadilek. Gakpo blijft op kop met de maximale score. Doan staat nu tweede met ook de maximale score. Hij heft nu genoeg gespeeld. Ruiter komt binnen in de tweede divisie met de maximale score.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  4- 1
Ruiter1.0003.00090 min  4- 1
Dumfries1.0003.00090 min  4- 1
Viergever1.0003.00090 min  4- 1
Schwaab1.0003.00090 min  4- 1
Sadilek1.0003.00090 min  4- 1
Rosario1.0003.00090 min  4- 1
Bergwijn1.0003.00090 min  4- 1
Gutierrez0.9332.80084 min  3- 1
Thomas0.0670.200 6 min  1- 0
Doan0.8782.63379 min  3- 1
Mitroglou0.1220.36711 min  1- 0
Malen1.0003.00090 min  4- 1
Bruma0.6110.61155 min  0- 0
Gakpo0.3891.16735 min  4- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gakpo4.5674.5670.0000.00013.7003.000
Doan2.4562.4560.0000.0007.3673.000
Boscagli3.4223.1330.2890.0009.6892.831
Baumgartl6.0005.0001.0000.00016.0002.667
Dumfries9.0007.0002.0000.00023.0002.556
Viergever9.0007.0002.0000.00023.0002.556
PSV9.0007.0002.0000.00023.0002.556
Malen8.6336.6332.0000.00021.9002.537
Bergwijn8.4896.4892.0000.00021.4672.529
Zoet8.0006.0002.0000.00020.0002.500
Ihattaren5.0443.6891.3560.00012.4222.463
Hendrix4.5003.3890.2780.83310.4442.321
Rosario8.6896.0002.0000.68920.0002.302
Sadilek5.6443.8111.0000.83312.4332.203
Gutierrez4.6113.0670.9330.61110.1332.198
Bruma4.9892.7111.6110.6679.7441.953

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Schwaab2.0002.0000.0000.0006.0003.000
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mitroglou0.6560.6560.0000.0001.9673.000
Thomas0.0670.0670.0000.0000.2003.000
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.6780.0000.0000.6780.0000.000