Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

FC Groningen - PSV

Een mooi begin van de tweede helft van de competitie. Veerman maakt zijn debuut en speelt gelijk.Sangare zakt iets omdat hij niet speelt. Van Ginkel komt dichterbij Zahavi.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  1- 0
Drommel1.0003.00090 min  1- 0
Teze1.0003.00090 min  1- 0
Obispo1.0003.00090 min  1- 0
Boscagli1.0003.00090 min  1- 0
Mauro0.9782.93388 min  1- 0
Max0.0220.022 2 min  0- 0
Gutierrez1.0003.00090 min  1- 0
Gotze0.9892.96789 min  1- 0
Mwene0.0110.011 1 min  0- 0
Ginkel0.7002.10063 min  1- 0
Veerman0.3000.30027 min  0- 0
Doan0.6892.06762 min  1- 0
Bruma0.3110.31128 min  0- 0
Romero0.7002.10063 min  1- 0
Vertessen0.3000.30027 min  0- 0
Gakpo1.0003.00090 min  1- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gutierrez7.4226.2331.0670.12219.7672.663
Vinicius8.7337.4560.1561.12222.5222.579
Gakpo11.6789.7220.2891.66729.4562.522
Obispo8.8677.1110.7561.00022.0892.491
Mauro8.5676.6561.0000.91120.9672.447
Sangare14.23311.2331.0002.00034.7002.438
Mwene13.38910.5001.0111.87832.5112.428
PSV19.00015.0001.0003.00046.0002.421
Drommel18.00014.0001.0003.00043.0002.389
Vertessen7.1225.4560.4891.17816.8562.367
Boscagli16.97812.9781.0003.00039.9332.352
Ramalho16.32212.3221.0003.00037.9672.326
Gotze13.1339.7111.0442.37830.1782.298
Doan7.5894.6562.4330.50016.4002.161
Bruma9.1565.7441.7891.62219.0222.078
Teze8.3335.0332.1781.12217.2782.073
Max9.5336.2670.3442.92219.1442.008
Zahavi8.5005.4890.0003.01116.4671.937
Ginkel9.1785.1781.5892.41117.1221.866

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mvogo1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Romero1.1670.9220.2440.0003.0112.581
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Madueke4.2562.3110.9441.0007.8781.851
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Ledezma0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Veerman0.3000.0000.3000.0000.3001.000