Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
FacebookYouTubeXInstagram
Home > Seizoen 2026/2027 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

ADO Den Haag - PSV

Een onnodige nederlaag tegen ADO. Niets aan de hand tot de tweede gele kaart van Mijnans. Twee onnodige goals nekten PSV, waarbij PSV zelf ook nog op de lat schoot. En Mijnans geschorst volgende week tegen Feyenoord.
Til viel uit bij een voorsprong van 1-0 en stijgt naar plek 4. Fernandez staat nu 3e.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0000.00090 min  1- 2
Kovar1.0000.00090 min  1- 2
Dest1.0000.00090 min  1- 2
Geertruida1.0000.00090 min  1- 2
Obispo1.0000.00090 min  1- 2
Kostic1.0000.00090 min  1- 2
Man0.5001.50045 min  1- 0
Flamingo0.5000.00045 min  0- 2
Sano1.0000.00090 min  1- 2
Til0.4111.23337 min  1- 0
Hansen0.5890.00053 min  0- 2
Mauro0.7560.75668 min  1- 1
Cornecion0.2440.00022 min  0- 1
Sano0.6220.62256 min  1- 1
Bouhambi0.3780.00034 min  0- 1
Mijnans1.0000.00090 min  1- 2

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Pepi4.7114.6000.1110.00013.9112.953
Bommel5.8005.3000.0000.50015.9002.741
Fernandez3.8002.8001.0000.0009.4002.474
Til7.7896.0560.7331.00018.9002.427
Flamingo5.8674.2441.0000.62213.7332.341
Dest7.9335.9330.0002.00017.8002.244
Mauro8.2005.4441.7561.00018.0892.206
Sano6.0564.0001.0561.00013.0562.156
Kovar9.0006.0001.0002.00019.0002.111
PSV9.0006.0001.0002.00019.0002.111
Perisic5.5783.5781.0001.00011.7332.104
Obispo8.4335.4331.0002.00017.3002.051
Wanner4.4562.3112.1440.0009.0782.037
Bouhamdi2.2781.3110.5890.3784.5221.985
Mijnans5.2332.4670.8781.8898.2781.582
Geertruida3.8441.7560.0892.0005.3561.393

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Veerman1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Gasiorowski0.4780.4780.0000.0001.4333.000
Bajraktarevic192.1671.9780.0000.1895.9332.738
Man1.1890.5000.6890.0002.1891.841
Kostic1.7440.5440.2001.0001.8331.051
Santos0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Plea0.2670.0000.2670.0000.2671.000
Sildillia0.2000.0000.0670.1330.0670.333
Cornecion0.3560.0000.1110.2440.1110.313
Hansen0.5890.0000.0000.5890.0000.000