Supportersvereniging PSV
A real FAN JOINS!
Home > Seizoen 2018/2019 > Spelersstatistieken
A real FAN JOINS!

Not a member yet?
Sign up now!

Spelersstatistieken

PSV - AZ

Een mooie afsluiting van 2018. Met een nieuwe koploper. Gelukkig niet in de eredivisie maar wel in de stand van de PSV-spelers. Gutierrez komt binnen op nummer een. Hij heeft nu genoeg gespeeld. Ook hier ongekend hoge gemiddeldes. Pereiro verloor in de 28 minuten dat hij speelde en hij staat vaster op de laatste plaats. Maar ook zijn gemiddelde is niet slecht. Isimat komt binnen op nummer een in de tweede divisie.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  3- 1
Zoet1.0003.00090 min  3- 1
Angelino1.0003.00090 min  3- 1
Isimat-Mirin1.0003.00090 min  3- 1
Viergever1.0003.00090 min  3- 1
Dumfries1.0003.00090 min  3- 1
Gutierrez0.9442.83385 min  3- 1
Malen0.0560.056 5 min  0- 0
Pereiro0.3110.00028 min  0- 1
Sadilek0.6892.06762 min  3- 0
Hendrix1.0003.00090 min  3- 1
Bergwijn0.9892.96789 min  3- 1
Gapko0.0110.011 1 min  0- 0
Jong1.0003.00090 min  3- 1
Lozano1.0003.00090 min  3- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gutierrez4.8444.4330.4110.00013.7112.830
Jong17.00016.0000.0001.00048.0002.824
Zoet17.00016.0000.0001.00048.0002.824
PSV17.00016.0000.0001.00048.0002.824
Angelino16.87815.8780.0001.00047.6332.822
Viergever16.62215.6220.0001.00046.8672.820
Bergwijn15.35614.3560.0001.00043.0672.805
Schwaab14.00013.0000.0001.00039.0002.786
Hendrix15.80014.3220.7330.74443.7002.766
Dumfries16.12214.3000.8221.00043.7222.712
Rosario14.02212.3000.7221.00037.6222.683
Lozano15.88913.1781.7111.00041.2442.596
Pereiro11.8788.5562.5110.81128.1782.372

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Isimat-Mirin1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Sadilek0.8330.8330.0000.0002.5003.000
Teze0.1780.1780.0000.0000.5333.000
Mauro0.5000.4890.0110.0001.4782.956
Sainsbury2.3782.0000.3780.0006.3782.682
Malen3.9893.2440.7440.00010.4782.627
Behich0.8220.6330.1890.0002.0892.541
Rigo1.4670.5780.8890.0002.6221.788
Ramselaar0.2780.0780.2000.0000.4331.560
Gapko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Verreth0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Romero0.1110.0000.1110.0000.1111.000