Supportersvereniging PSV
A real fan joins!
Nederlands
Home > Seizoen 2023/2024 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - Heracles Almelo

Een overwinning maar alle invallers speelden gelijk. Doordat Til niet speelde en Veerman wel, neemt Veerman de leiding weer over van Til met een minimaal verschil. Benitez blijft derde.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 0
Benitez1.0003.00090 min  2- 0
Teze1.0003.00090 min  2- 0
Ramalho1.0003.00090 min  2- 0
Boscagli1.0003.00090 min  2- 0
Dest0.6561.96759 min  2- 0
Mauro0.3440.34431 min  0- 0
Schouten1.0003.00090 min  2- 0
Tillman0.6561.96759 min  2- 0
Babadi0.3440.34431 min  0- 0
Veerman0.8332.50075 min  2- 0
Aanholt0.1670.16715 min  0- 0
Lozano0.9332.80084 min  2- 0
Sambo0.0670.067 6 min  0- 0
Jong0.8332.50075 min  2- 0
Obispo0.1670.16715 min  0- 0
Pepi1.0003.00090 min  2- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Veerman17.18916.1890.5000.50049.0672.855
Til13.98912.9671.0220.00039.9222.854
Benitez22.00020.0002.0000.00062.0002.818
PSV22.00020.0002.0000.00062.0002.818
Boscagli20.05618.0562.0000.00056.1672.801
Jong19.15617.1562.0000.00053.4672.791
Saibari10.1339.0441.0890.00028.2222.785
Schouten16.22214.4001.8220.00045.0222.775
Lozano10.8119.5331.2780.00029.8782.764
Teze17.28915.2442.0440.00047.7782.763
Lang6.4785.7780.5330.16717.8672.758
Dest15.52213.5441.9780.00042.6112.745
Aanholt11.0339.3891.6440.00029.8112.702
Bakayoko17.71115.1112.1000.50047.4332.678
Ramalho18.06715.4002.1670.50048.3672.677
Tillman7.5336.6330.2670.63320.1672.677

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Sangare2.0002.0000.0000.0006.0003.000
Bella-Kotchap1.7891.7890.0000.0005.3673.000
Sambo1.1670.8220.2780.0672.7442.352
Pepi3.7442.3331.1110.3008.1112.166
Vertessen4.8782.3672.3440.1679.4441.936
Babadi2.2891.1440.5110.6333.9441.723
Land0.0220.0000.0220.0000.0221.000
El-Ghazi0.0440.0000.0440.0000.0441.000
Obispo0.2440.0000.2440.0000.2441.000
Mauro Junior1.6330.0001.6330.0001.6331.000