Supportersvereniging PSV
A real FAN JOINS!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
A real FAN JOINS!

Not a member yet?
Sign up now!

Spelersstatistieken

PSV - PEC Zwolle

PSV wint en alle spelers ook, op Pereiro na. Baumgartl staat nu 3e achter Malen en Bergwijn. Schwaab is de laatste plaats kwijt. Die is nu in handen van Gutierrez.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  4- 1
Unnerstall1.0003.00090 min  4- 1
Teze1.0003.00090 min  4- 1
Schwaab1.0003.00090 min  4- 1
Baumgartl1.0003.00090 min  4- 1
Viergever1.0003.00090 min  4- 1
Rosario1.0003.00090 min  4- 1
Ihattaren0.9112.73382 min  4- 1
Pereiro0.0890.089 8 min  0- 0
Hendrix0.5001.50045 min  2- 1
Bruma0.5001.50045 min  2- 0
Doan0.7332.20066 min  3- 1
Afellay0.2670.80024 min  1- 0
Bergwijn1.0003.00090 min  4- 1
Gakpo1.0003.00090 min  4- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Malen13.2008.6333.0001.56728.9002.189
Bergwijn13.8008.8003.0002.00029.4002.130
Baumgartl11.1447.1442.0002.00023.4332.103
Viergever16.00010.0003.0003.00033.0002.063
Boscagli5.0783.1330.9441.00010.3442.037
Gakpo10.0115.9562.0002.05619.8671.984
Hendrix6.1893.8890.4671.83312.1331.961
Zoet11.0006.0003.0002.00021.0001.909
PSV18.00010.0004.0004.00034.0001.889
Dumfries16.8898.8894.0004.00030.6671.816
Ihattaren12.8116.6003.3562.85623.1561.807
Rosario17.0338.5003.9004.63329.4001.726
Doan10.0785.1891.7333.15617.3001.717
Unnerstall6.0003.0001.0002.00010.0001.667
Sadilek12.2005.7562.6113.83319.8781.629
Bruma7.7223.2112.6111.90012.2441.586
Schwaab8.9114.0002.0562.85614.0561.577
Gutierrez8.4003.5671.4333.40012.1331.444

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Afellay0.3780.3780.0000.0001.1333.000
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Teze1.5001.0000.0000.5003.0002.000
Thomas3.8781.8781.0001.0006.6331.711
Mitroglou2.0560.9220.4890.6443.2561.584
Pereiro1.1670.4000.0890.6781.2891.105
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000