Supportersvereniging PSV
A real FAN JOINS!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
A real FAN JOINS!

Not a member yet?
Sign up now!

Spelersstatistieken

PSV - Fortuna Sittard

Een overwinning voor iedereen, ook voor Afellay die de laatste 10 minuten speelt. Er verandert dus niet veel. Boscagli blijft nog bovenaan, maar na volgende week zal hij naar de tweede divisie verhuizen. Schwaab is de laatste positie kwijt.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  5- 0
Unnerstall1.0003.00090 min  5- 0
Dumfries0.8892.66780 min  4- 0
Afellay0.1110.33310 min  1- 0
Schwaab1.0003.00090 min  5- 0
Viergever1.0003.00090 min  5- 0
Sadilek1.0003.00090 min  5- 0
Rosario0.5001.50045 min  3- 0
Gutierrez0.5001.50045 min  2- 0
Ihattaren1.0003.00090 min  5- 0
Thomas1.0003.00090 min  5- 0
Doan1.0003.00090 min  5- 0
Malen1.0003.00090 min  5- 0
Malen1.0003.00090 min  5- 0
Bergwijn0.6111.83355 min  4- 0
Gakpo0.3891.16735 min  1- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Boscagli4.0783.1330.9440.00010.3442.537
Malen12.6338.6333.0001.00028.9002.288
Bergwijn11.8007.8003.0001.00026.4002.237
Viergever14.0009.0003.0002.00030.0002.143
Baumgartl10.1446.1442.0002.00020.4332.014
PSV16.0009.0004.0003.00031.0001.938
Dumfries15.8898.8894.0003.00030.6671.930
Gakpo8.5784.9561.5672.05616.4331.916
Zoet11.0006.0003.0002.00021.0001.909
Ihattaren10.9005.6893.3561.85620.4221.874
Hendrix5.6893.3890.4671.83310.6331.869
Doan8.4784.4561.7332.28915.1001.781
Rosario15.0337.5003.9003.63326.4001.756
Unnerstall4.0002.0001.0001.0007.0001.750
Gutierrez7.4003.5671.4332.40012.1331.640
Sadilek12.2005.7562.6113.83319.8781.629
Schwaab6.9113.0002.0561.85611.0561.600
Bruma7.2222.7112.6111.90010.7441.488

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Afellay0.1110.1110.0000.0000.3333.000
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Thomas3.8781.8781.0001.0006.6331.711
Mitroglou2.0560.9220.4890.6443.2561.584
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.9440.2670.0000.6780.8000.847
Teze0.5000.0000.0000.5000.0000.000