Supportersvereniging PSV
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
A real FAN JOINS!

Not a member yet?
Sign up now!

Spelersstatistieken

FC Groningen - PSV

De derde uitoverwinning op rij. Alleen de invallers winnen niet. Thomas staat nu tweede, maar volgende week kan Lammers zomaar opeens bovenaan staan. En Rodriguez ligt ook op de loer.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  1- 0
Unnerstall1.0003.00090 min  1- 0
Dumfries1.0003.00090 min  1- 0
Schwaab1.0003.00090 min  1- 0
Viergever1.0003.00090 min  1- 0
Rodriguez0.7442.23367 min  1- 0
Boscagli0.2560.25623 min  0- 0
Rosario1.0003.00090 min  1- 0
Thomas1.0003.00090 min  1- 0
Hendrix1.0003.00090 min  1- 0
Madueke0.8562.56777 min  1- 0
Bruma0.1440.14413 min  0- 0
Lammers0.9112.73382 min  1- 0
Mitroglou0.0890.089 8 min  0- 0
Doan1.0003.00090 min  1- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Malen13.2008.6333.0001.56728.9002.189
Thomas9.6225.6223.0001.00019.8672.065
Bergwijn14.8008.8004.0002.00030.4002.054
Viergever23.00014.0005.0004.00047.0002.043
Baumgartl12.1567.1443.0112.00024.4442.011
Gakpo16.2569.6223.5783.05632.4441.996
Zoet11.0006.0003.0002.00021.0001.909
PSV26.00014.0007.0005.00049.0001.885
Hendrix12.8116.8223.1562.83323.6221.844
Dumfries24.88912.8897.0005.00045.6671.835
Doan11.3896.3111.7893.28920.7221.820
Unnerstall14.0007.0004.0003.00025.0001.786
Rosario25.03312.5006.9005.63344.4001.774
Ihattaren19.7449.5446.3443.85634.9781.772
Schwaab16.9118.0005.0563.85629.0561.718
Boscagli7.1003.1332.2001.76711.6001.634
Sadilek12.2005.7562.6113.83319.8781.629
Gutierrez9.2004.2001.5003.50014.1001.533
Bruma10.7564.0783.0893.58915.3221.425

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Madueke1.3111.2000.1110.0003.7112.831
Rodriguez4.9783.7441.2330.00012.4672.504
Lammers6.0113.8001.5440.66712.9442.153
Teze1.5001.0000.0000.5003.0002.000
Afellay1.3780.3781.0000.0002.1331.548
Mitroglou3.0441.0331.3670.6444.4671.467
Pereiro1.1670.4000.0890.6781.2891.105
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000