Supportersvereniging PSV
A real FAN JOINS!
Home > Seizoen 2018/2019 > Spelersstatistieken
A real FAN JOINS!

Not a member yet?
Sign up now!

Spelersstatistieken

VVV-Venlo - PSV

Een overwinning, maar niet voor Ihattaren en Sadilek die in de basis startten. Hendrix en Pereiro speelden niet. Hendrix zakt daardoor twee plaatsen.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  1- 0
Zoet1.0003.00090 min  1- 0
Angelino1.0003.00090 min  1- 0
Schwaab1.0003.00090 min  1- 0
Viergever1.0003.00090 min  1- 0
Dumfries1.0003.00090 min  1- 0
Rosario1.0003.00090 min  1- 0
Ihattaren0.5000.50045 min  0- 0
Malen0.5001.50045 min  1- 0
Sadilek0.8560.85677 min  0- 0
Gakpo0.1440.43313 min  1- 0
Lozano1.0003.00090 min  1- 0
Jong1.0003.00090 min  1- 0
Bergwijn1.0003.00090 min  1- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Jong26.00021.0004.0001.00067.0002.577
Zoet26.00021.0004.0001.00067.0002.577
PSV26.00021.0004.0001.00067.0002.577
Angelino25.87820.8784.0001.00066.6332.575
Viergever25.62220.6224.0001.00065.8672.571
Bergwijn24.06719.0674.0001.00061.2002.543
Dumfries25.12219.3004.8221.00062.7222.497
Schwaab22.88918.0003.0001.88957.0002.490
Hendrix22.43317.0564.6330.74455.8002.487
Rosario22.90017.1784.7221.00056.2562.457
Lozano21.53316.5672.7112.25652.4112.434
Pereiro15.95610.5443.1112.30034.7442.178

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Teze0.1780.1780.0000.0000.5333.000
Isimat-Mirin1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mauro0.5000.4890.0110.0001.4782.956
Gutierrez5.7335.3220.4110.00016.3782.857
Sainsbury2.3782.0000.3780.0006.3782.682
Ihattaren3.1672.5560.6110.0008.2782.614
Behich0.8220.6330.1890.0002.0892.541
Gakpo2.8222.1330.6890.0007.0892.512
Malen6.1334.6111.2890.23315.1222.466
Sadilek2.9782.1000.8780.0007.1782.410
Rigo1.4780.5780.9000.0002.6331.782
Ramselaar0.2780.0780.2000.0000.4331.560
Verreth0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Romero0.1110.0000.1110.0000.1111.000