Supportersvereniging PSV
A real fan joins!
FacebookYouTubeXInstagram
Home > Seizoen 2026/2027 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - Feyenoord

In een intense wedstrijd verzuimde PSV voor rust meer afstand te nemen. Dat overkomt ze wel vaker. Na rust kwam de gelijkmaker. Hierdoor staat Pepi nog vaster bovenaan. Bommel staat tweede en Fernandez is nog derde. Pepi en Fernandez hebben nog niet verloren.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  1- 1
Kovar1.0001.00090 min  1- 1
Dest1.0001.00090 min  1- 1
Geertruida1.0001.00090 min  1- 1
Obispo1.0001.00090 min  1- 1
Kostic1.0001.00090 min  1- 1
Sano0.8110.81173 min  1- 1
Cornecion0.1890.18917 min  0- 0
Til1.0001.00090 min  1- 1
Mauro1.0001.00090 min  1- 1
Bajraktarevic190.8890.88980 min  1- 1
Man0.1110.11110 min  0- 0
Bommel0.8110.81173 min  1- 1
Hansen0.1890.18917 min  0- 0
Perisic1.0001.00090 min  1- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Pepi4.7114.6000.1110.00013.9112.953
Bommel6.6115.3000.8110.50016.7112.528
Fernandez3.8002.8001.0000.0009.4002.474
Flamingo5.8674.2441.0000.62213.7332.341
Til8.7896.0561.7331.00019.9002.264
Bajraktarevic193.0561.9780.8890.1896.8222.233
Dest8.9335.9331.0002.00018.8002.104
Mauro9.2005.4442.7561.00019.0892.075
Wanner4.4562.3112.1440.0009.0782.037
Sano6.8674.0001.8671.00013.8672.019
Kovar10.0006.0002.0002.00020.0002.000
PSV10.0006.0002.0002.00020.0002.000
Obispo9.4335.4332.0002.00018.3001.940
Perisic6.5783.5782.0001.00012.7331.936
Mijnans5.2332.4670.8781.8898.2781.582
Geertruida4.8441.7561.0892.0006.3561.312
Kostic2.7440.5441.2001.0002.8331.032

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gasiorowski0.4780.4780.0000.0001.4333.000
Veerman1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Bouhambi2.2781.3110.5890.3784.5221.985
Man1.3000.5000.8000.0002.3001.769
Santos0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Plea0.2670.0000.2670.0000.2671.000
Cornecion0.5440.0000.3000.2440.3000.551
Sildillia0.2000.0000.0670.1330.0670.333
Hansen0.7780.0000.1890.5890.1890.243