Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

FC Emmen - PSV

Een gelijkspel voor iedereen. Er verandert niet veel. Boscagli blijft bovenaan, maar binnenkort heeft hij niet genoeg gespeeld.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  1- 1
Unnerstall1.0001.00090 min  1- 1
Dumfries1.0001.00090 min  1- 1
Schwaab1.0001.00090 min  1- 1
Viergever1.0001.00090 min  1- 1
Sadilek1.0001.00090 min  1- 1
Rosario0.9000.90081 min  1- 1
Mitroglou0.1000.100 9 min  0- 0
Ihattaren1.0001.00090 min  1- 1
Thomas1.0001.00090 min  1- 1
Doan0.7330.73366 min  1- 1
Gakpo0.2670.26724 min  0- 0
Malen1.0001.00090 min  1- 1
Bergwijn1.0001.00090 min  1- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Boscagli4.0783.1330.9440.00010.3442.537
Malen11.6337.6333.0001.00025.9002.226
Bergwijn11.1897.1893.0001.00024.5672.196
Viergever13.0008.0003.0002.00027.0002.077
Baumgartl10.1446.1442.0002.00020.4332.014
Zoet11.0006.0003.0002.00021.0001.909
Hendrix5.6893.3890.4671.83310.6331.869
Dumfries15.0008.0004.0003.00028.0001.867
PSV15.0008.0004.0003.00028.0001.867
Gakpo8.1894.5671.5672.05615.2671.864
Ihattaren9.9004.6893.3561.85617.4221.760
Rosario14.5337.0003.9003.63324.9001.713
Doan7.4783.4561.7332.28912.1001.618
Gutierrez6.9003.0671.4332.40010.6331.541
Sadilek11.2004.7562.6113.83316.8781.507
Bruma7.2222.7112.6111.90010.7441.488
Schwaab5.9112.0002.0561.8568.0561.363

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mitroglou2.0560.9220.4890.6443.2561.584
Unnerstall3.0001.0001.0001.0004.0001.333
Thomas2.8780.8781.0001.0003.6331.263
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.9440.2670.0000.6780.8000.847
Teze0.5000.0000.0000.5000.0000.000