Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - AZ

Weer een dramatische nederlaag. Alleen Boscagli speelde gelijke en is nu de nieuwe lijstaanvoerder. Gakpo is nog wel tweede, maar Viergever, Malen, Bergwijn en Ihattaren stijgen flink en staan nu 3 tot en met 6. Sadilek blijft laatste.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0000.00090 min  0- 4
Zoet1.0000.00090 min  0- 4
Dumfries1.0000.00090 min  0- 4
Schwaab1.0000.00090 min  0- 4
Baumgartl1.0000.00090 min  0- 4
Sadilek1.0000.00090 min  0- 4
Gutierrez1.0000.00090 min  0- 4
Rosario1.0000.00090 min  0- 4
Thomas1.0000.00090 min  0- 4
Doan0.5000.00045 min  0- 2
Teze0.5000.00045 min  0- 2
Gakpo0.8440.00076 min  0- 4
Boscagli0.1560.15614 min  0- 0
Bruma0.5000.00045 min  0- 2
Mitroglou0.5000.00045 min  0- 2

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Boscagli3.5783.1330.4440.0009.8442.752
Gakpo5.6224.5670.0001.05613.7002.437
Viergever10.0007.0002.0001.00023.0002.300
Malen9.6336.6332.0001.00021.9002.273
Bergwijn9.4896.4892.0001.00021.4672.262
Ihattaren5.9003.6891.3560.85612.4222.105
Dumfries11.0007.0002.0002.00023.0002.091
PSV11.0007.0002.0002.00023.0002.091
Schwaab3.0002.0000.0001.0006.0002.000
Baumgartl8.0005.0001.0002.00016.0002.000
Zoet10.0006.0002.0002.00020.0002.000
Doan3.7442.4560.0001.2897.3671.967
Hendrix5.5003.3890.2781.83310.4441.899
Rosario10.6336.0002.0002.63320.0001.881
Gutierrez5.6673.0670.9331.66710.1331.788
Bruma5.4892.7111.6111.1679.7441.775
Sadilek7.6443.8111.0002.83312.4331.626

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mitroglou1.3000.6560.0000.6441.9671.513
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Thomas1.0670.0670.0001.0000.2000.188
Teze0.5000.0000.0000.5000.0000.000
Pereiro0.6780.0000.0000.6780.0000.000