Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - FC Groningen

Een overwinning voor bijna iedereen. Niet voor Ihattaren die inviel bij een 2-0 stand. Hij zakt van P4 naar P9. Gakpo blijft lijstaanvoerder met de maximale score. In de tweede divisie zijn ook nog drie spelers met de maximale score.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  3- 1
Zoet1.0003.00090 min  3- 1
Dumfries1.0003.00090 min  3- 1
Viergever1.0003.00090 min  3- 1
Boscagli0.9672.90087 min  2- 1
Sadilek0.0330.100 3 min  1- 0
Rosario1.0003.00090 min  3- 1
Bergwijn1.0003.00090 min  3- 1
Doan1.0003.00090 min  3- 1
Malen0.6441.93358 min  2- 0
Ihattaren0.3560.35632 min  1- 1
Gakpo0.8672.60078 min  2- 1
Bruma0.1330.40012 min  1- 0
Hendrix1.0003.00090 min  3- 1
Schwaab1.0003.00090 min  3- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gakpo3.9893.9890.0000.00011.9673.000
Boscagli3.4223.1330.2890.0009.6892.831
Baumgartl5.0004.0001.0000.00013.0002.600
Dumfries7.0005.0002.0000.00017.0002.429
Viergever7.0005.0002.0000.00017.0002.429
Zoet7.0005.0002.0000.00017.0002.429
PSV7.0005.0002.0000.00017.0002.429
Bergwijn6.6784.6782.0000.00016.0332.401
Malen6.6334.6332.0000.00015.9002.397
Ihattaren4.1782.8221.3560.0009.8222.351
Hendrix3.5002.3890.2780.8337.4442.127
Rosario6.6894.0002.0000.68914.0002.093
Gutierrez3.5442.0000.9330.6116.9331.956
Bruma3.8222.1561.0000.6677.4671.953
Sadilek3.6441.8111.0000.8336.4331.765

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Doan1.1331.1330.0000.0003.4003.000
Schwaab1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mitroglou0.5330.5330.0000.0001.6003.000
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.6780.0000.0000.6780.0000.000