Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - Vitesse

Een fraaie overwinning voor iedereen, ook voor de drie invallers. Baumgartl, Gakpo en Ihatarren blijven de maximale score houden.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  5- 0
Zoet1.0003.00090 min  5- 0
Dumfries1.0003.00090 min  5- 0
Baumgartl1.0003.00090 min  5- 0
Viergever1.0003.00090 min  5- 0
Boscagli1.0003.00090 min  5- 0
Rosario1.0003.00090 min  5- 0
Bergwijn0.6782.03361 min  3- 0
Gakpo0.3220.96729 min  2- 0
Hendrix1.0003.00090 min  5- 0
Ihattaren0.7782.33370 min  3- 0
Mitroglou0.2220.66720 min  2- 0
Bruma0.8672.60078 min  3- 0
Doan0.1330.40012 min  2- 0
Malen1.0003.00090 min  5- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl4.0004.0000.0000.00012.0003.000
Gakpo2.9562.9560.0000.0008.8673.000
Ihattaren2.8222.8220.0000.0008.4673.000
Boscagli2.2892.0000.2890.0006.2892.748
Hendrix1.6671.3890.2780.0004.4442.667
Dumfries5.0004.0001.0000.00013.0002.600
Viergever5.0004.0001.0000.00013.0002.600
Zoet5.0004.0001.0000.00013.0002.600
PSV5.0004.0001.0000.00013.0002.600
Malen4.9893.9891.0000.00012.9672.599
Bergwijn4.6783.6781.0000.00012.0332.572
Sadilek2.7781.7781.0000.0006.3332.280
Bruma2.6892.0220.0000.6676.0672.256
Rosario4.6893.0001.0000.68910.0002.133
Gutierrez3.5442.0000.9330.6116.9331.956

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mitroglou0.5330.5330.0000.0001.6003.000
Doan0.1330.1330.0000.0000.4003.000
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.6780.0000.0000.6780.0000.000