Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - sc Heerenveen

Gelukkig weer eens een overwinning. De drie invallers spelen gelijk, maar de rest wint uiteraard. Boscagli blijft wel bovenaan. Schwaab is nu laatste.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 1
Unnerstall1.0003.00090 min  2- 1
Dumfries1.0003.00090 min  2- 1
Baumgartl1.0003.00090 min  2- 1
Viergever1.0003.00090 min  2- 1
Sadilek0.9442.83385 min  2- 1
Schwaab0.0560.056 5 min  0- 0
Rosario1.0003.00090 min  2- 1
Thomas0.8112.43373 min  2- 1
Hendrix0.1890.18917 min  0- 0
Bergwijn0.7002.10063 min  2- 1
Gakpo0.3000.30027 min  0- 0
Malen1.0003.00090 min  2- 1
Doan1.0003.00090 min  2- 1
Ihattaren1.0003.00090 min  2- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Boscagli4.0783.1330.9440.00010.3442.537
Malen10.6337.6332.0001.00024.9002.342
Bergwijn10.1897.1892.0001.00023.5672.313
Viergever12.0008.0002.0002.00026.0002.167
Baumgartl10.1446.1442.0002.00020.4332.014
Dumfries14.0008.0003.0003.00027.0001.929
PSV14.0008.0003.0003.00027.0001.929
Zoet11.0006.0003.0002.00021.0001.909
Gakpo7.9224.5671.3002.05615.0001.893
Hendrix5.6893.3890.4671.83310.6331.869
Ihattaren8.9004.6892.3561.85616.4221.845
Rosario13.6337.0003.0003.63324.0001.760
Doan6.7443.4561.0002.28911.3671.685
Sadilek10.2004.7561.6113.83315.8781.557
Gutierrez6.9003.0671.4332.40010.6331.541
Bruma7.2222.7112.6111.90010.7441.488
Schwaab4.9112.0001.0561.8567.0561.437

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mitroglou1.9560.9220.3890.6443.1561.614
Unnerstall2.0001.0000.0001.0003.0001.500
Thomas1.8780.8780.0001.0002.6331.402
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.9440.2670.0000.6780.8000.847
Teze0.5000.0000.0000.5000.0000.000