Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

Sparta Rotterdam - PSV

Het hield weer niet over. Een gelijkspel voor iedereen. Degenen die niet speelden doen daarom relatief goede zaken. Viergever staat nu tweede. Boscagli blijft eerste.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  2- 2
Zoet1.0001.00090 min  2- 2
Dumfries1.0001.00090 min  2- 2
Baumgartl1.0001.00090 min  2- 2
Schwaab1.0001.00090 min  2- 2
Sadilek0.6110.61155 min  1- 1
Mitroglou0.3890.38935 min  1- 1
Rosario1.0001.00090 min  2- 2
Ihattaren1.0001.00090 min  2- 2
Gutierrez0.5000.50045 min  1- 1
Boscagli0.5000.50045 min  1- 1
Doan1.0001.00090 min  2- 2
Bruma1.0001.00090 min  2- 2
Gakpo1.0001.00090 min  2- 2

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Boscagli4.0783.1330.9440.00010.3442.537
Viergever10.0007.0002.0001.00023.0002.300
Malen9.6336.6332.0001.00021.9002.273
Bergwijn9.4896.4892.0001.00021.4672.262
Gakpo6.6224.5671.0001.05614.7002.220
Dumfries12.0007.0003.0002.00024.0002.000
PSV12.0007.0003.0002.00024.0002.000
Ihattaren6.9003.6892.3560.85613.4221.945
Zoet11.0006.0003.0002.00021.0001.909
Hendrix5.5003.3890.2781.83310.4441.899
Baumgartl9.0005.0002.0002.00017.0001.889
Rosario11.6336.0003.0002.63321.0001.805
Doan4.7442.4561.0001.2898.3671.763
Schwaab4.0002.0001.0001.0007.0001.750
Gutierrez6.1673.0671.4331.66710.6331.724
Bruma6.4892.7112.6111.16710.7441.656
Sadilek8.2563.8111.6112.83313.0441.580

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mitroglou1.6890.6560.3890.6442.3561.395
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Thomas1.0670.0670.0001.0000.2000.188
Teze0.5000.0000.0000.5000.0000.000
Pereiro0.6780.0000.0000.6780.0000.000