Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

Willem II - PSV

Vorig jaar was het moeilijk iedere keer iets nieuws te schrijven. Na 13 wedstrijden 13 overwinningen. Nu begint het ondertussen ook moeilijk iets nieuws te verzinnen :-( .
Maar vorig jaar ging het de 14e wedstrijd anders. Laat het nu ook zijn. Maar deze 13e wedstrijd weer een nederlaag. De drie invallers wonnen wel. Degenen die niet speelden de laatste weken staan nu bovenaan. Sadilek staat onderaan, Boscagli staat bovenaan. Misschien toch nog eens....

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0000.00090 min  1- 2
Unnerstall1.0000.00090 min  1- 2
Dumfries1.0000.00090 min  1- 2
Viergever1.0000.00090 min  1- 2
Sadilek1.0000.00090 min  1- 2
Schwaab0.8560.00077 min  0- 2
Baumgartl0.1440.43313 min  1- 0
Rosario1.0000.00090 min  1- 2
Ihattaren1.0000.00090 min  1- 2
Gutierrez0.7330.00066 min  0- 2
Mitroglou0.2670.80024 min  1- 0
Doan1.0000.00090 min  1- 2
Gakpo1.0000.00090 min  1- 2
Bruma0.7330.00066 min  0- 2
Pereiro0.2670.80024 min  1- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Boscagli4.0783.1330.9440.00010.3442.537
Malen9.6336.6332.0001.00021.9002.273
Bergwijn9.4896.4892.0001.00021.4672.262
Viergever11.0007.0002.0002.00023.0002.091
Gakpo7.6224.5671.0002.05614.7001.929
Zoet11.0006.0003.0002.00021.0001.909
Baumgartl9.1445.1442.0002.00017.4331.906
Hendrix5.5003.3890.2781.83310.4441.899
Dumfries13.0007.0003.0003.00024.0001.846
PSV13.0007.0003.0003.00024.0001.846
Ihattaren7.9003.6892.3561.85613.4221.699
Rosario12.6336.0003.0003.63321.0001.662
Gutierrez6.9003.0671.4332.40010.6331.541
Bruma7.2222.7112.6111.90010.7441.488
Doan5.7442.4561.0002.2898.3671.456
Schwaab4.8562.0001.0001.8567.0001.442
Sadilek9.2563.8111.6113.83313.0441.409

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Ruiter1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mitroglou1.9560.9220.3890.6443.1561.614
Aboukhal0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Lozano0.5440.0000.5440.0000.5441.000
Sainsbury1.0000.0001.0000.0001.0001.000
Pereiro0.9440.2670.0000.6780.8000.847
Thomas1.0670.0670.0001.0000.2000.188
Teze0.5000.0000.0000.5000.0000.000
Unnerstall1.0000.0000.0001.0000.0000.000