Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2022/2023 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - N.E.C.

Een overwinning,maar niet voor de invallers. Er verandert weinig. Sangare en Ramalho wisselen weer stuivertje.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  3- 2
Mvogo1.0003.00090 min  3- 2
Mauro1.0003.00090 min  3- 2
Teze1.0003.00090 min  3- 2
Gutierrez1.0003.00090 min  3- 2
Max1.0003.00090 min  3- 2
Doan0.9672.90087 min  3- 2
Ledezma0.0330.033 3 min  0- 0
Gotze1.0003.00090 min  3- 2
Sangare1.0003.00090 min  3- 2
Madueke0.5001.50045 min  2- 0
Bruma0.5000.00045 min  1- 2
Zahavi0.7672.30069 min  3- 1
Romero0.2330.00021 min  0- 1
Gakpo0.9892.96789 min  3- 2
Bakayoko0.0110.011 1 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius12.30010.6000.5781.12232.3782.632
Gutierrez18.32214.1332.6111.57845.0112.457
Sangare26.01120.0113.0003.00063.0332.423
Ramalho18.82214.8221.0003.00045.4672.416
Drommel26.00020.0002.0004.00062.0002.385
PSV33.00025.0003.0005.00078.0002.364
Gakpo20.14415.2331.2443.66746.9442.330
Max19.46714.2002.3442.92244.9442.309
Mauro22.47816.5782.0003.90051.7332.302
Madueke8.4896.0111.4441.03319.4782.295
Doan16.76711.6223.1891.95638.0562.270
Mwene15.67811.5001.0113.16735.5112.265
Zahavi16.82212.6000.0894.13337.8892.252
Boscagli26.15618.8222.3335.00058.8002.248
Teze21.68914.8893.1783.62247.8442.206
Vertessen8.8786.1890.6782.01119.2442.168
Bruma13.4898.6112.6112.26728.4442.109
Veerman10.8336.4113.4670.95622.7002.095
Obispo11.7567.9220.8333.00024.6002.093
Gotze23.60015.0114.2114.37849.2442.087
Ginkel11.0225.9002.6672.45620.3671.848

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mvogo7.0005.0001.0001.00016.0002.286
Romero1.5000.9220.3440.2333.1112.074
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Bakayoko0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Ledezma0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Oppegard0.1560.0000.1560.0000.1561.000