Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2022/2023 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

N.E.C. - PSV

Een overwinning in de laatste minuten a la Max. Het maakt het niet minder mooi dat PSV nu bovenaan staat. Mauro junior verliest en raakt de koppositie kwijt. Vinicius neemt de leiding over. Van Ginkel verliest en staat nu laatste. Gakpo stijgt naar de vierde plek.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 1
Drommel1.0003.00090 min  2- 1
Teze0.9560.95686 min  1- 1
Romero0.0440.133 4 min  1- 0
Ramalho1.0003.00090 min  2- 1
Boscagli1.0003.00090 min  2- 1
Mauro0.7000.00063 min  0- 1
Max0.3000.90027 min  2- 0
Ginkel0.7000.00063 min  0- 1
Vertessen0.3000.90027 min  2- 0
Gotze1.0003.00090 min  2- 1
Sangare1.0003.00090 min  2- 1
Gakpo1.0003.00090 min  2- 1
Vinicius0.9892.96789 min  2- 1
Gutierrez0.0110.011 1 min  0- 0
Bruma1.0003.00090 min  2- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius7.2005.9220.1561.12217.9222.489
Gutierrez4.4223.2331.0670.12210.7672.435
Obispo7.1115.4330.6781.00016.9782.388
Gakpo8.7566.8000.2891.66720.6892.363
Mwene11.6898.8111.0001.87827.4332.347
Sangare12.2339.2331.0002.00028.7002.346
PSV16.00012.0001.0003.00037.0002.313
Drommel15.00011.0001.0003.00034.0002.267
Ramalho15.00011.0001.0003.00034.0002.267
Vertessen5.3003.9330.1891.17811.9892.262
Boscagli14.05610.0561.0003.00031.1672.217
Mauro5.9114.0001.0000.91113.0002.199
Bruma8.5445.7441.1781.62218.4112.155
Doan6.6113.9672.1440.50014.0442.124
Gotze10.1566.7331.0442.37821.2442.092
Max9.1896.2670.0002.92218.8002.046
Teze7.0224.0331.8671.12213.9671.989
Zahavi8.5005.4890.0003.01116.4671.937
Madueke4.2562.3110.9441.0007.8781.851
Ginkel8.2224.3001.5112.41114.4111.753

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mvogo1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Romero0.2890.0440.2440.0000.3781.308
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000