Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2022/2023 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - RKC Waalwijk

Een overwinning voor bijna alle spelers. Veel spelers kregen rust. De spelers die de hele wedstrijd speelden doen goede zaken. Gutierrez staat weer tweede. Verder is er niet zoveel veranderd. Vinicius speelde ook de hele wedstrijd en blijft eerste.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 0
Mvogo1.0003.00090 min  2- 0
Teze1.0003.00090 min  2- 0
Ramalho1.0003.00090 min  2- 0
Boscagli0.8442.53376 min  2- 0
Oppegard0.1560.15614 min  0- 0
Mauro1.0003.00090 min  2- 0
Gutierrez1.0003.00090 min  2- 0
Veerman0.7222.16765 min  1- 0
Sangare0.2780.83325 min  1- 0
Ginkel0.7222.16765 min  1- 0
Gakpo0.2780.83325 min  1- 0
Vertessen0.7222.16765 min  1- 0
Madueke0.2780.83325 min  1- 0
Vinicius1.0003.00090 min  2- 0
Bruma0.9562.86786 min  2- 0
Zahavi0.0440.044 4 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius11.88910.1890.5781.12231.1442.620
Gutierrez14.32211.1331.6111.57835.0112.445
Sangare22.51117.5112.0003.00054.5332.423
Drommel26.00020.0002.0004.00062.0002.385
Ramalho17.82213.8221.0003.00042.4672.383
PSV29.00022.0002.0005.00068.0002.345
Mwene15.67811.5001.0113.16735.5112.265
Madueke7.9565.5111.4441.00017.9782.260
Max15.46711.2001.3442.92234.9442.259
Mauro18.47813.5781.0003.90041.7332.259
Boscagli26.15618.8222.3335.00058.8002.248
Gakpo17.10012.2891.1443.66738.0112.223
Bruma11.3567.7112.0221.62225.1562.215
Veerman8.3335.4111.9670.95618.2002.184
Vertessen8.8786.1890.6782.01119.2442.168
Teze17.68911.8892.1783.62237.8442.139
Obispo11.7567.9220.8333.00024.6002.093
Zahavi13.4899.2670.0894.13327.8892.068
Gotze20.60013.0113.2114.37842.2442.051
Doan12.8567.7113.1891.95626.3222.048
Ginkel10.7895.9002.4782.41120.1781.870

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Romero1.1670.9220.2440.0003.0112.581
Mvogo3.0002.0000.0001.0006.0002.000
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Bakayoko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Ledezma0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Oppegard0.1560.0000.1560.0000.1561.000