Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2022/2023 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - Fortuna Sittard

Weer een mooie overwinning. Weinig verandering behalve dat degenen die niet spelen wat zakken. Veerman heeft bijna genoeg gespeeld om in de stand opgenomen te worden.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  5- 0
Drommel1.0003.00090 min  5- 0
Mauro1.0003.00090 min  5- 0
Teze0.8562.56777 min  4- 0
Obispo0.1440.43313 min  1- 0
Boscagli1.0003.00090 min  5- 0
Max1.0003.00090 min  5- 0
Sangare1.0003.00090 min  5- 0
Gotze0.7002.10063 min  3- 0
Bruma0.3000.90027 min  2- 0
Doan0.7002.10063 min  3- 0
Madueke0.3000.90027 min  2- 0
Gutierrez0.9222.76783 min  5- 0
Ginkel0.0780.078 7 min  0- 0
Zahavi0.7002.10063 min  3- 0
Vinicius0.3000.90027 min  2- 0
Veerman1.0003.00090 min  5- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius10.6788.9780.5781.12227.5112.576
Gutierrez12.82210.1331.6111.07832.0112.497
Sangare21.23317.2331.0003.00052.7002.482
Drommel25.00020.0001.0004.00061.0002.440
PSV27.00021.0001.0005.00064.0002.370
Mauro16.48912.5781.0002.91138.7332.349
Max14.46711.2000.3442.92233.9442.346
Ramalho16.32212.3221.0003.00037.9672.326
Boscagli24.31117.9781.3335.00055.2672.273
Mwene15.67811.5001.0113.16735.5112.265
Zahavi12.6569.2670.0443.34427.8442.200
Gakpo16.32211.5111.1443.66735.6782.186
Madueke7.1784.7331.4441.00015.6442.180
Teze16.18910.8892.1783.12234.8442.152
Bruma10.4006.7562.0221.62222.2892.143
Doan12.3567.7113.1891.45626.3222.130
Gotze19.60013.0112.2114.37841.2442.104
Vertessen8.1445.4560.6782.01117.0442.093
Obispo11.7567.9220.8333.00024.6002.093
Ginkel10.0675.1782.4782.41118.0111.789

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Romero1.1670.9220.2440.0003.0112.581
Veerman6.6114.6890.9670.95615.0332.274
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Mvogo2.0001.0000.0001.0003.0001.500
Bakayoko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Ledezma0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000