Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2022/2023 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

Sparta - PSV

Weer winst met Madueke in de basis en deze keer wint hij ook zelf. Hij heeft nu genoeg gespeeldom weer in de stand opgenomen te worden. Vinicius blijft lijstaanvoerder. Drommel staat nu derde.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 1
Drommel1.0003.00090 min  2- 1
Mauro1.0003.00090 min  2- 1
Teze1.0003.00090 min  2- 1
Boscagli1.0003.00090 min  2- 1
Max1.0003.00090 min  2- 1
Veerman1.0003.00090 min  2- 1
Gotze0.6670.66760 min  1- 1
Vinicius0.3331.00030 min  1- 0
Sangare1.0003.00090 min  2- 1
Madueke0.8332.50075 min  2- 1
Bruma0.1670.16715 min  0- 0
Zahavi0.9222.76783 min  2- 1
Gutierrez0.0780.078 7 min  0- 0
Vertessen0.5000.00045 min  0- 1
Doan0.5001.50045 min  2- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius9.9568.6780.1561.12226.1892.631
Sangare18.23314.2331.0003.00043.7002.397
Drommel22.00017.0001.0004.00052.0002.364
Gutierrez9.9007.2111.6111.07823.2442.348
Ramalho16.32212.3221.0003.00037.9672.326
PSV24.00018.0001.0005.00055.0002.292
Mwene15.67811.5001.0113.16735.5112.265
Boscagli21.97815.9781.0005.00048.9332.226
Mauro13.5679.6561.0002.91129.9672.209
Max11.5338.2670.3442.92225.1442.180
Gakpo14.96710.5110.7893.66732.3222.160
Bruma10.1006.4562.0221.62221.3892.118
Vertessen8.0115.4560.5442.01116.9112.111
Madueke6.2333.7891.4441.00012.8112.055
Gotze17.48911.4001.7114.37835.9112.053
Obispo10.8677.1110.7563.00022.0892.033
Zahavi10.4447.0560.0443.34421.2112.031
Doan10.5676.0113.1001.45621.1332.000
Teze13.3338.0332.1783.12226.2781.971
Ginkel9.9895.1782.4002.41117.9331.795

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Romero1.1670.9220.2440.0003.0112.581
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Veerman4.1222.2000.9670.9567.5671.836
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Mvogo2.0001.0000.0001.0003.0001.500
Ledezma0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000