Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

Go Ahead Eagles - PSV

Een overwinning, maar niet voor alle spelers.Vijf spelers spelen gelijk. Mwene en Van Ginkel die bovenaan stonden winnen wel. Sangare blijft ook in de top drie. Gakpo stijgt een flink aantal plaatsen.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 1
Drommel1.0003.00090 min  2- 1
Mwene1.0003.00090 min  2- 1
Ramalho1.0003.00090 min  2- 1
Boscagli1.0003.00090 min  2- 1
Max0.5001.50045 min  1- 0
Obispo0.5000.50045 min  1- 1
Ginkel1.0003.00090 min  2- 1
Doan0.7000.70063 min  1- 1
Vinicius0.3000.90027 min  1- 0
Thomas0.7220.72265 min  1- 1
Propper0.2780.83325 min  1- 0
Madueke0.7560.75668 min  1- 1
Vertessen0.2440.73322 min  1- 0
Zahavi0.5001.50045 min  1- 0
Teze0.5000.50045 min  1- 1
Gakpo1.0003.00090 min  2- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mwene4.5004.5000.0000.00013.5003.000
Ginkel3.2673.2670.0000.0009.8003.000
Sangare2.2332.2330.0000.0006.7003.000
Zahavi3.3782.8780.0000.5008.6332.556
Gotze3.2332.7330.0000.5008.2002.536
PSV6.0005.0000.0001.00015.0002.500
Vertessen2.7112.2110.0000.5006.6332.447
Propper2.5442.0440.0000.5006.1332.410
Drommel5.0004.0000.0001.00012.0002.400
Ramalho5.0004.0000.0001.00012.0002.400
Gakpo4.0563.1000.2890.6679.5892.364
Madueke3.2782.3110.7560.2117.6892.346
Boscagli4.1113.1110.0001.0009.3332.270
Obispo5.4333.9330.5001.00012.3002.264
Bruma3.2002.4110.0000.7897.2332.260
Teze4.5563.0000.5561.0009.5562.098
Max3.0002.0000.0001.0006.0002.000
Thomas1.8670.5780.7890.5002.5221.351
Doan1.6000.4000.7000.5001.9001.188

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Mvogo1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mauro1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Gutierrez0.3330.3330.0000.0001.0003.000
Vinicius0.6330.3000.0000.3330.9001.421
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000