Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2022/2023 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

FC Twente - PSV

Een bijzonder gelijk spel. De vijf invallers winnen wel al heeft Vertessen daar niet veel baat bij omdat hij maar even speelde. De vijf spelers die vervangen werden verliezen dus, Dat is vooral zuur voor Mauro die bijna de hele wedstrijd speelde. Sangare staat nu tweede. Veerman komt binnen in de stand op plek 13.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  3- 3
Drommel1.0001.00090 min  3- 3
Mauro0.9890.00089 min  2- 3
Vertessen0.0110.033 1 min  1- 0
Teze0.5000.00045 min  1- 3
Ramalho0.5001.50045 min  3- 1
Boscagli1.0001.00090 min  3- 3
Max1.0001.00090 min  3- 3
Gutierrez0.5000.00045 min  1- 3
Gakpo0.5001.50045 min  3- 1
Gotze1.0001.00090 min  3- 3
Sangare1.0001.00090 min  3- 3
Doan0.5000.00045 min  1- 3
Madueke0.5001.50045 min  3- 1
Zahavi0.7890.00071 min  2- 3
Vinicius0.2110.63319 min  1- 0
Veerman1.0001.00090 min  3- 3

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius10.8899.1890.5781.12228.1442.585
Sangare22.23317.2332.0003.00053.7002.415
Gutierrez13.32210.1331.6111.57832.0112.403
Drommel26.00020.0002.0004.00062.0002.385
Ramalho16.82212.8221.0003.00039.4672.346
PSV28.00021.0002.0005.00065.0002.321
Mwene15.67811.5001.0113.16735.5112.265
Max15.46711.2001.3442.92234.9442.259
Madueke7.6785.2331.4441.00017.1442.233
Boscagli25.31117.9782.3335.00056.2672.223
Mauro17.47812.5781.0003.90038.7332.216
Gakpo16.82212.0111.1443.66737.1782.210
Bruma10.4006.7562.0221.62222.2892.143
Veerman7.6114.6891.9670.95616.0332.107
Vertessen8.1565.4670.6782.01117.0782.094
Obispo11.7567.9220.8333.00024.6002.093
Teze16.68910.8892.1783.62234.8442.088
Zahavi13.4449.2670.0444.13327.8442.071
Gotze20.60013.0113.2114.37842.2442.051
Doan12.8567.7113.1891.95626.3222.048
Ginkel10.0675.1782.4782.41118.0111.789

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Romero1.1670.9220.2440.0003.0112.581
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Mvogo2.0001.0000.0001.0003.0001.500
Bakayoko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Ledezma0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000