Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2022/2023 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - Willem II

De spanning om het kampioenschap blijft door de overwinning. Maar in deze ranglijst staat de eindzege vast. Vinicius wint wel en blijft bovenaan. Hij zal helaas dit seizoen niet meer kunnen spelen. Dat betekent dat zijn eindscore vaststaat, maar ookdat hij niet meer ingehaald kan worden. De drie invallers spelen gelijk. Ook Bruma die meer dan een helft speelde. Hij zakt behoorlijk op de ranglijst.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  4- 2
Mvogo1.0003.00090 min  4- 2
Mauro1.0003.00090 min  4- 2
Gutierrez1.0003.00090 min  4- 2
Teze1.0003.00090 min  4- 2
Max1.0003.00090 min  4- 2
Doan0.9892.96789 min  4- 2
Ledezma0.0110.011 1 min  0- 0
Sangare1.0003.00090 min  4- 2
Gakpo1.0003.00090 min  4- 2
Veerman1.0003.00090 min  4- 2
Zahavi0.8112.43373 min  4- 2
Ginkel0.1890.18917 min  0- 0
Vinicius0.4111.23337 min  2- 0
Bruma0.5890.58953 min  2- 2

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius12.30010.6000.5781.12232.3782.632
Gutierrez16.32213.1331.6111.57841.0112.513
Sangare24.01119.0112.0003.00059.0332.459
Ramalho18.82214.8221.0003.00045.4672.416
PSV31.00024.0002.0005.00074.0002.387
Drommel26.00020.0002.0004.00062.0002.385
Max17.46713.2001.3442.92240.9442.344
Mauro20.47815.5781.0003.90047.7332.331
Mwene15.67811.5001.0113.16735.5112.265
Madueke7.9565.5111.4441.00017.9782.260
Gakpo18.20013.2891.2443.66741.1112.259
Boscagli26.15618.8222.3335.00058.8002.248
Teze19.68913.8892.1783.62243.8442.227
Bruma12.8448.6112.6111.62228.4442.215
Veerman9.8336.4112.4670.95621.7002.207
Doan14.8339.6893.1891.95632.2562.175
Zahavi15.20010.9780.0894.13333.0222.173
Vertessen8.8786.1890.6782.01119.2442.168
Gotze21.60014.0113.2114.37845.2442.095
Obispo11.7567.9220.8333.00024.6002.093
Ginkel10.9785.9002.6672.41120.3671.855

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Romero1.2670.9220.3440.0003.1112.456
Mvogo5.0004.0000.0001.00012.0002.400
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Bakayoko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Ledezma0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Oppegard0.1560.0000.1560.0000.1561.000