Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2022/2023 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

SC Cambuur - PSV

Alweer een overwining. Veerman speelt alleen de eerste helft en speelt gelijk. Ook de late invallers spelen gelijk. Er verandert niet zoveel. Ramalho gaat Drommel voorbij. Max en Mauro stijgen allebei twee plaatsen.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 1
Mvogo1.0003.00090 min  2- 1
Max1.0003.00090 min  2- 1
Mauro1.0003.00090 min  2- 1
Teze1.0003.00090 min  2- 1
Ramalho1.0003.00090 min  2- 1
Veerman0.5000.50045 min  1- 1
Sangare0.5001.50045 min  1- 0
Gutierrez1.0003.00090 min  2- 1
Gotze1.0003.00090 min  2- 1
Doan0.9892.96789 min  2- 1
Ledezma0.0110.011 1 min  0- 0
Zahavi0.9002.70081 min  2- 1
Romero0.1000.100 9 min  0- 0
Bruma0.9002.70081 min  2- 1
Gakpo0.1000.100 9 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Vinicius11.88910.1890.5781.12231.1442.620
Gutierrez15.32212.1331.6111.57838.0112.481
Sangare23.01118.0112.0003.00056.0332.435
Ramalho18.82214.8221.0003.00045.4672.416
Drommel26.00020.0002.0004.00062.0002.385
PSV30.00023.0002.0005.00071.0002.367
Max16.46712.2001.3442.92237.9442.304
Mauro19.47814.5781.0003.90044.7332.297
Bruma12.2568.6112.0221.62227.8562.273
Mwene15.67811.5001.0113.16735.5112.265
Madueke7.9565.5111.4441.00017.9782.260
Boscagli26.15618.8222.3335.00058.8002.248
Gakpo17.20012.2891.2443.66738.1112.216
Teze18.68912.8892.1783.62240.8442.185
Vertessen8.8786.1890.6782.01119.2442.168
Zahavi14.38910.1670.0894.13330.5892.126
Veerman8.8335.4112.4670.95618.7002.117
Doan13.8448.7003.1891.95629.2892.116
Gotze21.60014.0113.2114.37845.2442.095
Obispo11.7567.9220.8333.00024.6002.093
Ginkel10.7895.9002.4782.41120.1781.870

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Romero1.2670.9220.3440.0003.1112.456
Mvogo4.0003.0000.0001.0009.0002.250
Propper3.2672.0780.2670.9226.5001.990
Thomas2.2000.9110.7890.5003.5221.601
Bakayoko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Ledezma0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Viergever0.0670.0000.0670.0000.0671.000
Oppegard0.1560.0000.1560.0000.1561.000