Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - RKC Waalwijk

Een overwinning voor bijna iedereen. Madueke, van Ginkel en Fein spelen gelijk. Gotze blijft bovenaan, Thomas staat nu tweede en Malen derde. Gakpo is gezakt. Hendrix staat voor het laatst in de stand :-( . Na de volgende wedstrijd komt hij hij in de 'tweede divisie'
Als Baumgartl op dinsdag weer speelt promoveert hij en als hij niet verliest komt hij zomaar opeens bovenaan te staan

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 0
Mvogo1.0003.00090 min  2- 0
Dumfries1.0003.00090 min  2- 0
Teze1.0003.00090 min  2- 0
Boscagli1.0003.00090 min  2- 0
Baumgartl1.0003.00090 min  2- 0
Madueke0.2440.24422 min  0- 0
Malen0.7562.26768 min  2- 0
Thomas0.8112.43373 min  2- 0
Ginkel0.1890.18917 min  0- 0
Rosario1.0003.00090 min  2- 0
Mauro0.7002.10063 min  1- 0
Gutierrez0.3000.90027 min  1- 0
Ihattaren0.7002.10063 min  1- 0
Sangare0.3000.90027 min  1- 0
Zahavi0.8112.43373 min  2- 0
Fein0.1890.18917 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gotze6.6445.0891.5560.00016.8222.532
Thomas6.3444.8000.3671.17814.7672.327
Malen13.1119.1443.0110.95630.4442.322
Gakpo11.5227.4784.0440.00026.4782.298
Viergever3.1442.0001.1440.0007.1442.272
Piroe1.0110.6560.3110.0442.2782.253
Mvogo16.00011.0003.0002.00036.0002.250
Boscagli16.14411.0003.1442.00036.1442.239
PSV18.00012.0004.0002.00040.0002.222
Madueke7.7565.1891.3331.23316.9002.179
Dumfries14.4339.0004.4331.00031.4332.178
Teze16.86710.8674.0002.00036.6002.170
Mauro8.3675.5891.2781.50018.0442.157
Max13.9788.9783.0002.00029.9332.141
Rosario14.5678.8004.7671.00031.1672.140
Sangare12.4337.4333.0002.00025.3002.035
Ihattaren9.8335.9671.4112.45619.3111.964
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Zahavi8.2003.4892.7112.00013.1781.607

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl4.0004.0000.0000.00012.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Gutierrez0.4000.3000.1000.0001.0002.500
Fein2.8332.1330.4440.2566.8442.416
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Ginkel0.2330.0000.1890.0440.1890.810
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022
Versteggen0.2670.0000.0000.2670.0000.000