Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

ADO Den Haag - PSV

Een teleurstellend gelijkspel. Zahavi wint wel, maar blijft nog laatste. De stand aan kop blijgt ongewijzigd.
Er zijn nog wat aanpassingen in de stand. Mvogo stond met een wedstrijd te weinig in de stand. Dat was Twente-PSV (1-1) waardoor zijn nieuwe totaal lager is. Verder controle leverde nog twee kleine aanpassingen op.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  2- 2
Mvogo1.0001.00090 min  2- 2
Teze1.0001.00090 min  2- 2
Baumgartl0.8220.82274 min  1- 1
Dumfries0.1780.17816 min  1- 1
Boscagli1.0001.00090 min  2- 2
Max1.0001.00090 min  2- 2
Thomas0.8220.82274 min  1- 1
Mauro0.1780.17816 min  1- 1
Sangare1.0001.00090 min  2- 2
Rosario1.0001.00090 min  2- 2
Vertessen0.6670.66760 min  1- 1
Ihattaren0.3330.33330 min  1- 1
Malen1.0001.00090 min  2- 2
Zahavi0.9332.80084 min  2- 1
Gutierrez0.0670.000 6 min  0- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gotze6.6445.0891.5560.00016.8222.532
Gakpo11.5227.4784.0440.00026.4782.298
Malen17.04411.0784.0111.95637.2442.185
Madueke7.7565.1891.3331.23316.9002.179
Boscagli20.14413.0004.1443.00043.1442.142
PSV22.00014.0005.0003.00047.0002.136
Dumfries17.48910.8784.6112.00037.2442.130
Mvogo21.00013.0005.0003.00044.0002.095
Teze20.86712.8675.0003.00043.6002.089
Rosario18.56710.8005.7672.00038.1672.056
Mauro10.5226.5671.4562.50021.1562.011
Ihattaren11.3446.7892.1002.45622.4671.980
Max17.6449.9784.8002.86734.7331.969
Sangare16.3119.3114.0003.00031.9331.958
Thomas8.8334.8002.2111.82216.6111.881
Zahavi12.1226.4112.7113.00021.9441.810

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Baumgartl5.1444.2000.9440.00013.5442.633
Viergever3.1442.0001.1440.0007.1442.272
Piroe1.0220.6560.3220.0442.2892.239
Gutierrez0.7440.4560.2220.0671.5892.134
Fein3.6782.1331.2890.2567.6892.091
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Antonisse0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Ginkel0.4110.0000.3670.0440.3670.892
Vertessen1.1220.0000.8560.2670.8560.762
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022