Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - SC Heerenveen

Een gelijkspel, maar niet voor alle spelers. Zahavi, Viergever en Rosario verliezen een halve wedstrijd. Madueke, Vertessen en Obispo winnen een halve wedstrijd. Malen wordt ingehaald door Dumfries en Madueke. De eerste drie blijven hetzelfde.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  2- 2
Mvogo1.0001.00090 min  2- 2
Teze1.0001.00090 min  2- 2
Viergever0.5000.00045 min  0- 1
Obispo0.5001.50045 min  2- 1
Boscagli1.0001.00090 min  2- 2
Max1.0001.00090 min  2- 2
Gotze0.9780.97888 min  2- 2
Ginkel0.0220.022 2 min  0- 0
Rosario0.5000.00045 min  0- 1
Vertessen0.5001.50045 min  2- 1
Sangare1.0001.00090 min  2- 2
Gakpo1.0001.00090 min  2- 2
Malen1.0001.00090 min  2- 2
Zahavi0.5000.00045 min  0- 1
Madueke0.5001.50045 min  2- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gakpo16.0119.9675.5440.50035.4442.214
Gotze14.5569.0224.5331.00031.6002.171
Boscagli26.94416.8007.1443.00057.5442.136
Dumfries25.48915.8786.6113.00054.2442.128
Madueke9.4785.8672.3781.23319.9782.108
PSV31.00019.0008.0004.00065.0002.097
Malen25.16715.2007.0112.95652.6112.091
Mvogo30.00018.0008.0004.00062.0002.067
Rosario24.91114.8896.7673.25651.4332.065
Teze28.38916.8677.5224.00058.1222.047
Thomas9.9445.9112.2111.82219.9442.006
Viergever10.6225.9783.1441.50021.0781.984
Ihattaren11.9226.9672.5002.45623.4001.963
Max26.06714.4007.8003.86751.0001.957
Sangare22.33312.1336.2004.00042.6001.907
Zahavi20.33311.2114.6674.45638.3001.884
Mauro11.2336.5671.4563.21121.1561.883

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Obispo0.5780.5000.0780.0001.5782.731
Baumgartl6.1445.2000.9440.00016.5442.693
Piroe1.0220.6560.3220.0442.2892.239
Fein4.3442.3001.2890.7568.1891.885
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Ginkel1.0560.3890.6220.0441.7891.695
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Vertessen3.8001.2220.9331.6444.6001.211
Gutierrez1.7330.4560.5000.7781.8671.077
Antonisse0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022