Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

VVV-Venlo - PSV

Een overinning voor de basiself, de invallers spelen gelijk.
Viergever stijgt naar de vierde plek. Verder verandert er weinig.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 0
Mvogo1.0003.00090 min  2- 0
Dumfries1.0003.00090 min  2- 0
Teze1.0003.00090 min  2- 0
Viergever1.0003.00090 min  2- 0
Max0.9222.76783 min  2- 0
Obispo0.0780.078 7 min  0- 0
Gotze1.0003.00090 min  2- 0
Rosario0.8002.40072 min  2- 0
Sangare0.2000.20018 min  0- 0
Boscagli1.0003.00090 min  2- 0
Gakpo0.8002.40072 min  2- 0
Ginkel0.2000.20018 min  0- 0
Malen0.9782.93388 min  2- 0
Madueke0.0220.022 2 min  0- 0
Zahavi0.9782.93388 min  2- 0
Vertessen0.0220.022 2 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gakpo14.0449.0004.5440.50031.5442.246
Gotze12.6678.1113.5561.00027.8892.202
Boscagli24.94415.8006.1443.00053.5442.147
Viergever9.6225.9782.6441.00020.5782.139
PSV29.00018.0007.0004.00061.0002.103
Malen23.17814.2116.0112.95648.6442.099
Dumfries24.48914.8786.6113.00051.2442.093
Rosario23.91114.3896.7672.75649.9332.088
Mvogo28.00017.0007.0004.00058.0002.071
Madueke8.9785.3672.3781.23318.4782.058
Teze26.38915.8676.5224.00054.1222.051
Thomas9.9445.9112.2111.82219.9442.006
Ihattaren11.8336.9672.4112.45623.3111.970
Max24.06713.4006.8003.86747.0001.953
Sangare20.33311.1335.2004.00038.6001.898
Mauro11.2336.5671.4563.21121.1561.883
Zahavi18.83310.2114.6673.95635.3001.874

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl6.1445.2000.9440.00016.5442.693
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Piroe1.0220.6560.3220.0442.2892.239
Fein4.3442.3001.2890.7568.1891.885
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Ginkel1.0000.3890.5670.0441.7331.733
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Gutierrez1.7330.4560.5000.7781.8671.077
Antonisse0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Obispo0.0780.0000.0780.0000.0781.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Vertessen3.2890.7220.9221.6443.0890.939
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022