Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

sc Heerenveen - PSV

Max, Ihatarren en Gakpo winnen. Hendrix, Fein en Madueke verleizen. De anderen spelen gelijk. Dat levert een nieuwe leider: Thomas, die niet speelde. Malen staat twee en Viergever derde. Ihatarren blijft ondanks de winst nog wel laatste.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  2- 2
Mvogo1.0001.00090 min  2- 2
Dumfries1.0001.00090 min  2- 2
Teze1.0001.00090 min  2- 2
Boscagli1.0001.00090 min  2- 2
Max0.7442.23367 min  1- 0
Fein0.2560.00023 min  1- 2
Rosario1.0001.00090 min  2- 2
Gotze0.8560.85677 min  1- 1
Ledezma0.1440.14413 min  1- 1
Sangare1.0001.00090 min  2- 2
Ihattaren0.6331.90057 min  1- 0
Hendrix0.3670.00033 min  1- 2
Malen0.8560.85677 min  1- 1
Piroe0.1440.14413 min  1- 1
Gakpo0.7442.23367 min  1- 0
Madueke0.2560.00023 min  1- 2

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Thomas4.6673.9890.0000.67811.9672.564
Malen8.4446.2672.1780.00020.9782.484
Viergever3.0112.0001.0110.0007.0112.328
Gakpo7.5784.7442.8330.00017.0672.252
Gotze4.0672.5111.5560.0009.0892.235
Dumfries8.1335.0003.1330.00018.1332.230
Mvogo9.0006.0002.0001.00020.0002.222
Boscagli9.1446.0002.1441.00020.1442.203
PSV11.0007.0003.0001.00024.0002.182
Max8.2335.2332.0001.00017.7002.150
Rosario8.5674.8003.7670.00018.1672.121
Mauro6.3004.1890.6111.50013.1782.092
Teze9.8675.8673.0001.00020.6002.088
Madueke5.2563.0330.9891.23310.0891.920
Sangare6.1563.1562.0001.00011.4671.863
Zahavi5.3782.6781.7001.0009.7331.810
Hendrix3.1441.7670.0111.3675.3111.689
Ihattaren4.0442.0330.5111.5006.6111.635

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl2.0002.0000.0000.0006.0003.000
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Fein2.5112.0000.2560.2566.2562.491
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Piroe0.1670.0000.1670.0000.1671.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022