Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - Sparta Rotterdam

Een merkwaardige wedstrijd. Het werd bijna een 'VanBommeltje' (PSV-RKC in de beker vorig jaar), maar het kwam goed. Het zorgt wel voor een nieuwe leider. Gotze speelde gelijk en heeft niet meer de maximale score. Malen staat bovenaan. En als Baumgartl een van de twee komende wedstrijden speelt en wint staat hij zomaar opeens bovenaan in de stand.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  1- 0
Unnerstall1.0003.00090 min  1- 0
Teze0.8672.60078 min  1- 0
Dumfries0.1330.13312 min  0- 0
Baumgartl1.0003.00090 min  1- 0
Viergever1.0003.00090 min  1- 0
Hendrix1.0003.00090 min  1- 0
Gotze0.7000.70063 min  0- 0
Gakpo0.3000.30027 min  1- 0
Rosario0.7670.76769 min  0- 0
Sangare0.2330.70021 min  1- 0
Fein1.0003.00090 min  1- 0
Ledezma0.7000.70063 min  0- 0
Madueke0.3000.90027 min  1- 0
Mauro1.0003.00090 min  1- 0
Zahavi0.7000.70063 min  0- 0
Malen0.3000.90027 min  1- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Malen7.5896.2671.3220.00020.1222.652
Thomas4.6673.9890.0000.67811.9672.564
Gotze3.2112.5110.7000.0008.2332.564
Dumfries7.1335.0002.1330.00017.1332.402
Mvogo8.0006.0001.0001.00019.0002.375
Boscagli8.1446.0001.1441.00019.1442.351
Viergever3.0112.0001.0110.0007.0112.328
PSV10.0007.0002.0001.00023.0002.300
Rosario7.5674.8002.7670.00017.1672.269
Teze8.8675.8672.0001.00019.6002.211
Gakpo6.8334.0002.8330.00014.8332.171
Mauro6.3004.1890.6111.50013.1782.092
Max7.4894.4892.0001.00015.4672.065
Sangare5.1563.1561.0001.00010.4672.030
Madueke5.0003.0330.9890.97810.0892.018
Hendrix2.7781.7670.0111.0005.3111.912
Zahavi5.3782.6781.7001.0009.7331.810
Ihattaren3.4111.4000.5111.5004.7111.381

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl2.0002.0000.0000.0006.0003.000
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Fein2.2562.0000.2560.0006.2562.773
Ledezma0.8890.1890.7000.0001.2671.425
Piroe0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022