Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

FC Utrecht - PSV

De laatste wedstrijd zit er op met een gelijkspel voor alle spelers. De winnaar van dit jaar is Gakpo geworden, waardoor je gaat denken: 'wat als hij niet zo lang geblesseerd was geweest'. Het was misschien toch het seizoen van 'wat als'. Maar de bekende kreet is. 'Wat als'telt niet. En het gaat hier om de statistieken van de spelers. Zoals gezegd: Gakpo eerste, Dumfries op plek 2 en Boscagli op plek 3. Viergever eindigt laatste. Opvallend want twee jaar geleden was hij nog eerste. Zie het lijstje onder met alle winnaars. Nog wat weetjes daarbij: in 2004-2005 was Van Bommel tweede met 2.649 en 29 wedstrijden. Cocu was tweede in 2005-2006 met 2.515 in 33 wedstrijden. In 2014-2015 was Depay tweede met 2.641 uit 28 wedstrijden. Van Ginkel was tweede in 2017-2018 en had dus bijna drie keer achter elkaar gewonnen. Ik zou zeggen: baisplaats voor die jongen komend seizoen.

Jaar Speler Wedstr Score
1998-1999 Oyen 16.978 2.248
1999-2000 Ooijer 16.067 2.823
2000-2001 Faber 12.722 2.686
2001-2002 Bogelund 20.444 2.302
2002-2003 Bouma 26.622 2.591
2003-2004 Robben 20.400 2.369
2004-2005 John de Jong 10.300 2.830
2005-2006 Reiziger 9.889 2.571
2006-2007 Alex 27.956 2.429
2007-2008 Dzsudzsak 16.167 2.237
2008-2009 Toivonen 11.900 2.526
2009-2010 Lazovic 20.600 2.632
2010-2011 Toivonen 24.200 2.187
2011-2012 Willems 16.867 2.319
2012-2013 Toivonen 14.067 2.415
2013-2014 Park 19.511 2.096
2014-2015 Isimat 10.111 2.686
2015-2016 Ginkel 13.000 2.615
2016-2017 Ginkel 14.278 2.498
2017-2018 Locadia 13.900 2.767
2018-2019 Viergever 33.444 2.448
2019-2020 Malen 13.200 2.189
2020-2021 Gakpo 18.467 2.210

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  1- 1
Mvogo1.0001.00090 min  1- 1
Teze1.0001.00090 min  1- 1
Obispo0.8560.85677 min  1- 1
Sambo0.1440.14413 min  0- 0
Viergever1.0001.00090 min  1- 1
Max1.0001.00090 min  1- 1
Gotze1.0001.00090 min  1- 1
Sangare1.0001.00090 min  1- 1
Ginkel1.0001.00090 min  1- 1
Vertessen0.6110.61155 min  1- 1
Piroe0.3890.38935 min  0- 0
Zahavi1.0001.00090 min  1- 1
Gakpo1.0001.00090 min  1- 1

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gakpo18.46711.4226.5440.50040.8112.210
Dumfries27.43317.8226.6113.00060.0782.190
Boscagli28.44418.3007.1443.00062.0442.181
Malen27.15617.1897.0112.95658.5782.157
Madueke10.7566.8222.3781.55622.8442.124
PSV34.00021.0009.0004.00072.0002.118
Gotze15.5569.0225.5331.00032.6002.096
Mvogo33.00020.0009.0004.00069.0002.091
Teze31.38918.8678.5224.00065.1222.075
Rosario25.65614.8897.0113.75651.6782.014
Thomas9.9445.9112.2111.82219.9442.006
Max28.75616.0898.8003.86757.0671.985
Ihattaren11.9226.9672.5002.45623.4001.963
Sangare25.33314.1337.2004.00049.6001.958
Zahavi22.33312.2115.6674.45642.3001.894
Mauro11.2336.5671.4563.21121.1561.883
Viergever12.1335.9784.1562.00022.0891.821

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Baumgartl6.1445.2000.9440.00016.5442.693
Ginkel4.0112.3441.6220.0448.6562.158
Fein4.5672.3001.5110.7568.4111.842
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Piroe1.5110.6560.7560.1002.7221.801
Vertessen5.6672.4781.5441.6448.9781.584
Obispo1.7890.5000.9780.3112.4781.385
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Gutierrez1.7330.4560.5000.7781.8671.077
Antonisse0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Sambo0.1440.0000.1440.0000.1441.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022