Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - VVV-Venlo

En weer een overwinning voor iedereen, ook de invallers. Malen en THomas spelen niet maar blijven 1 en 2. Gotze komt dichterbij. Hendrix doet de laatste plaats over aan Zahavi.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  4- 1
Mvogo1.0003.00090 min  4- 1
Dumfries1.0003.00090 min  4- 1
Teze1.0003.00090 min  4- 1
Boscagli1.0003.00090 min  4- 1
Max0.8892.66780 min  3- 1
Fein0.1110.33310 min  1- 0
Madueke1.0003.00090 min  4- 1
Sangare1.0003.00090 min  4- 1
Hendrix1.0003.00090 min  4- 1
Gotze1.0003.00090 min  4- 1
Gakpo1.0003.00090 min  4- 1
Ihattaren0.6111.83355 min  2- 1
Piroe0.3891.16735 min  2- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Malen10.0337.8562.1780.00025.7442.566
Thomas4.6673.9890.0000.67811.9672.564
Gotze6.6445.0891.5560.00016.8222.532
Fein2.6442.1330.2560.2566.6562.517
Gakpo10.3117.4782.8330.00025.2672.450
Dumfries11.1338.0003.1330.00027.1332.437
Mvogo12.0009.0002.0001.00029.0002.417
Boscagli12.1449.0002.1441.00029.1442.400
Max10.9787.9782.0001.00025.9332.362
PSV14.00010.0003.0001.00033.0002.357
Teze12.8678.8673.0001.00029.6002.301
Rosario10.5676.8003.7670.00024.1672.287
Sangare9.1336.1332.0001.00020.4002.234
Ihattaren6.3894.3780.5111.50013.6442.136
Madueke6.5224.3000.9891.23313.8892.129
Mauro6.3004.1890.6111.50013.1782.092
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Zahavi5.3782.6781.7001.0009.7331.810

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl2.0002.0000.0000.0006.0003.000
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Piroe0.9670.6560.3110.0002.2782.356
Viergever3.1442.0001.1440.0007.1442.272
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022
Versteggen0.2670.0000.0000.2670.0000.000