Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

AZ - PSV

Een nieuwe lijstaanvoerder (die overigens voor het eerst verliest). En veel verschuivingen. Er valt een hoop te zeggen, maar ik heb er even geen zin.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0000.00090 min  0- 2
Mvogo1.0000.00090 min  0- 2
Dumfries1.0000.00090 min  0- 2
Teze1.0000.00090 min  0- 2
Viergever1.0000.00090 min  0- 2
Max1.0000.00090 min  0- 2
Gakpo0.5000.00045 min  0- 1
Vertessen0.5000.00045 min  0- 1
Rosario0.7560.00068 min  0- 2
Madueke0.2440.24422 min  0- 0
Sangare1.0000.00090 min  0- 2
Gotze1.0000.00090 min  0- 2
Zahavi0.9560.00086 min  0- 2
Ihattaren0.0440.044 4 min  0- 0
Malen1.0000.00090 min  0- 2

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gakpo12.5227.4784.5440.50026.9782.154
Boscagli23.03313.8896.1443.00047.8112.076
Gotze10.6676.1113.5561.00021.8892.052
Madueke8.7785.1892.3561.23317.9222.042
PSV27.00016.0007.0004.00055.0002.037
Malen21.37812.4116.0112.95643.2442.023
Rosario22.11112.5896.7672.75644.5332.014
Dumfries22.48912.8786.6113.00045.2442.012
Thomas9.9445.9112.2111.82219.9442.006
Mvogo26.00015.0007.0004.00052.0002.000
Teze24.38913.8676.5224.00048.1221.973
Ihattaren11.6566.7892.4112.45622.7781.954
Viergever7.6223.9782.6441.00014.5781.913
Sangare20.04411.0445.0004.00038.1331.902
Mauro11.2336.5671.4563.21121.1561.883
Max22.14411.4786.8003.86741.2331.862
Zahavi17.0338.4114.6673.95629.9001.755

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Baumgartl6.1445.2000.9440.00016.5442.693
Piroe1.0220.6560.3220.0442.2892.239
Fein4.3442.3001.2890.7568.1891.885
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Ginkel0.5220.1110.3670.0440.7001.340
Gutierrez1.7330.4560.5000.7781.8671.077
Antonisse0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Vertessen3.2670.7220.9001.6443.0670.939
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022