Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - Willem II

Er is een nieuwe leider. Na een overwinning op WillemII is Gotze de leider met de maximale score. Malen is nu tweede en Dumfries derde. Zij zijn nog ongeslagen net als Rosario, Gakpo en Viergever. Ihattaren blijft laatste.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  3- 0
Mvogo1.0003.00090 min  3- 0
Dumfries1.0003.00090 min  3- 0
Teze1.0003.00090 min  3- 0
Boscagli1.0003.00090 min  3- 0
Max1.0003.00090 min  3- 0
Gotze0.8112.43373 min  2- 0
Mauro0.1890.56717 min  1- 0
Sangare0.9672.90087 min  3- 0
Kjolo0.0330.033 3 min  0- 0
Rosario0.8112.43373 min  2- 0
Fein0.1890.18917 min  0- 0
Gakpo0.7002.10063 min  2- 0
Madueke0.3000.90027 min  1- 0
Zahavi1.0003.00090 min  3- 0
Malen1.0003.00090 min  3- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gotze2.5112.5110.0000.0007.5333.000
Malen6.2895.9670.3220.00018.2222.898
Dumfries6.0005.0001.0000.00016.0002.667
Rosario5.8004.8001.0000.00015.4002.655
Thomas4.6673.9890.0000.67811.9672.564
Boscagli7.1446.0000.1441.00018.1442.540
Mvogo8.0006.0001.0001.00019.0002.375
PSV8.0006.0001.0001.00019.0002.375
Gakpo5.5333.7001.8330.00012.9332.337
Teze7.0005.0001.0001.00016.0002.286
Sangare3.9222.9220.0001.0008.7672.235
Max6.4894.4891.0001.00014.4672.229
Zahavi3.6782.6780.0001.0008.0332.184
Madueke3.9782.7330.2670.9788.4672.128
Viergever2.0111.0001.0110.0004.0111.994
Mauro5.0223.1890.3331.5009.9001.971
Ihattaren3.1671.4000.2671.5004.4671.411

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Ledezma0.1890.1890.0000.0000.5673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Fein1.2561.0000.2560.0003.2562.593
Hendrix1.7780.7670.0111.0002.3111.300
Piroe0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022