Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2020/2021 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

PSV - Vitesse

Een bijzondere wedstrijd. Vier basispelers (Fein, Mauro, Vertessen, Gutierrez) verliezen. De andere spelers en de invallers winnen. Het levert een verrassende nieuwe leider op: Baumgartl. Net als nummer 2 en 3 verloor hij nog nooit. Nog een weetje: alle wedstrijden die hij van begin tot eind speelde werden gewonnen. Mauro staat nu laatste.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  3- 1
Mvogo1.0003.00090 min  3- 1
Dumfries1.0003.00090 min  3- 1
Baumgartl1.0003.00090 min  3- 1
Rosario1.0003.00090 min  3- 1
Viergever0.9782.93388 min  3- 1
Teze0.0220.022 2 min  0- 0
Mauro0.7110.00064 min  0- 1
Thomas0.2890.86726 min  3- 0
Fein0.5000.00045 min  0- 1
Max0.5001.50045 min  3- 0
Gutierrez0.5000.00045 min  0- 1
Malen0.5001.50045 min  3- 0
Sangare1.0003.00090 min  3- 1
Zahavi1.0003.00090 min  3- 1
Vertessen0.7000.00063 min  0- 1
Gotze0.3000.90027 min  3- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl6.1445.2000.9440.00016.5442.693
Gotze6.9445.3891.5560.00017.7222.552
Gakpo11.5227.4784.0440.00026.4782.298
Malen17.54411.5784.0111.95638.7442.208
Madueke7.7565.1891.3331.23316.9002.179
Dumfries18.48911.8784.6112.00040.2442.177
PSV23.00015.0005.0003.00050.0002.174
Boscagli20.14413.0004.1443.00043.1442.142
Mvogo22.00014.0005.0003.00047.0002.136
Rosario19.56711.8005.7672.00041.1672.104
Teze20.88912.8675.0223.00043.6222.088
Sangare17.31110.3114.0003.00034.9332.018
Max18.14410.4784.8002.86736.2331.997
Ihattaren11.3446.7892.1002.45622.4671.980
Thomas9.1225.0892.2111.82217.4781.916
Zahavi13.1227.4112.7113.00024.9441.901
Mauro11.2336.5671.4563.21121.1561.883

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Viergever4.1222.9781.1440.00010.0782.445
Piroe1.0220.6560.3220.0442.2892.239
Fein4.1782.1331.2890.7567.6891.840
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Gutierrez1.2440.4560.2220.5671.5891.277
Antonisse0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Ginkel0.4110.0000.3670.0440.3670.892
Vertessen1.8220.0000.8560.9670.8560.470
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022