Supportersvereniging PSV
Een echte fan is lid!
English
Home > Seizoen 2021/2022 > Spelersstatistieken

Spelersstatistieken

Sparta Rotterdam - PSV

Vier spelers hebben een gelijk spel (gakpo, Dumfries, Zahave en Thomas). Gakpo blijft tweede achter Gotze, maar Malen komt dichterbij. Baumgartl heeft nog de maximale score na drie wedstrijden. Nog twee potjes en hij staat opeens bovenaan. Zou zomaar kunnen als hij tegen RKC en Emmen zou spelen.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  5- 3
Mvogo1.0003.00090 min  5- 3
Baumgartl1.0003.00090 min  5- 3
Teze1.0003.00090 min  5- 3
Boscagli1.0003.00090 min  5- 3
Max1.0003.00090 min  5- 3
Mauro0.7002.10063 min  3- 1
Dumfries0.3000.30027 min  2- 2
Rosario1.0003.00090 min  5- 3
Sangare1.0003.00090 min  5- 3
Ihattaren0.8892.66780 min  4- 2
Thomas0.1110.11110 min  1- 1
Madueke0.8892.66780 min  4- 2
Zahavi0.1110.11110 min  1- 1
Gakpo0.4670.46742 min  1- 1
Malen0.5331.60048 min  4- 2

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gotze6.6445.0891.5560.00016.8222.532
Gakpo11.5227.4784.0440.00026.4782.298
Malen12.3568.3893.0110.95628.1782.281
Thomas5.5333.9890.3671.17812.3332.229
Madueke7.5115.1891.0891.23316.6562.217
Mvogo15.00010.0003.0002.00033.0002.200
Boscagli15.14410.0003.1442.00033.1442.189
PSV17.00011.0004.0002.00037.0002.176
Max13.9788.9783.0002.00029.9332.141
Teze15.8679.8674.0002.00033.6002.118
Dumfries13.4338.0004.4331.00028.4332.117
Mauro7.6674.8891.2781.50015.9442.080
Rosario13.5677.8004.7671.00028.1672.076
Sangare12.1337.1333.0002.00024.4002.011
Ihattaren9.1335.2671.4112.45617.2111.884
Hendrix4.5672.7890.0111.7678.3781.835
Zahavi7.3892.6782.7112.00010.7441.454

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Baumgartl3.0003.0000.0000.0009.0003.000
Unnerstall1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Lammers0.5560.5560.0000.0001.6673.000
Luis0.0560.0560.0000.0000.1673.000
Saibari0.0330.0330.0000.0000.1003.000
Romero0.0220.0220.0000.0000.0673.000
Oppegard0.0110.0110.0000.0000.0333.000
Fein2.6442.1330.2560.2566.6562.517
Viergever3.1442.0001.1440.0007.1442.272
Piroe1.0110.6560.3110.0442.2782.253
Ledezma1.0330.1890.8440.0001.4111.366
Kjolo0.0330.0000.0330.0000.0331.000
Gutierrez0.1000.0000.1000.0000.1001.000
Bruma1.3330.0001.3330.0001.3331.000
Sadilek0.5110.0000.0110.5000.0110.022
Ginkel0.0440.0000.0000.0440.0000.000
Versteggen0.2670.0000.0000.2670.0000.000